نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خائن کشی مسعود کیمیایی در خیابان
مسعود کیمیایی ، متروپل
مسعود کیمیایی که به تازگی فیلم متروپل را در سینمای خانگی ارائه کرده قصد دارد تازه ترین کار خود را با عنوان خائن کشی که فیلمنامه ای قدیمی است کلید بزند.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1393

مسعود کیمیایی که مدتی پیش به علت خونریزی معده در بیمارستان بستری بود قصد دارد فیلمنامه قدیمی خائن کشی را جلوی دوربین ببرد.
این کارگردان که آخرین ساخته اش مترول اخیرا به شبکه خانگی ارائه شد درباره کار تازه اش گفت:آنقدر حالم خوب است که میخواهم فیلم بسازم. خائن کشی نام فیلم جدیدم است و برآمده از یکی از طرحهای قدیمی که در مقطعی قصد داشتم آن را بسازم و نشد.
او ادامه داد:فیلمنامه اولیه تغییرات زیادی کرده و تصمیم دارم تا آماده شدن فیلمنامه برای ساخت آن اقدام کنم.
کیمیایی درباره اینکه آیا فیلم جدیدش به جشنواره خواهد رسید یا نه گفت:با توجه به زمان باقیمانده تا فستیوال قطعا به جشنواره نمی رسد. خائن کشی درباره چند رفیق است که در فضایی گانگستری می خواهند سر نخ موضوعی حیاتی را پیدا کنند و با افت و خیزهای زیادی مواجه می شوند.

نمایی از فیلم خائن کشی مسعود کیمیایی

قهرمان این فیلم کیمیایی هم مانند کارهای سابقش آدمی عبوس، جسور و با صفاتی مناسب با دنیای آرمانی آقای کارگردان است. این قهرمان قرار است با پوشش گانگستری (کلاه شاپو و پالتو) در این فیلم ظاهر شود که در خیابان های تهران دنبال پیدا کردن نشانی برای حل یک موضوع جنایی است.
در این فیلم ته مایه ای از خیانت به رفیق، عشق و سیاست وجود خواهد داشت. شنیده می شود که تقریبا دو سوم فیلم در خیابان می گذرد و کیمیایی که نشان داده از دکور خوشش نمی آید، این روز ها به فکر پیدا کردن فضاهای واقعی برای لوکیشن های اصلی این فیلم است.
کیمیایی دو سال قبل و پیش از ساخت متروپل هم به دنبال آن بود که خائن کشی را بسازد اما به دلیل پیدا نکردن سرمایه گذار قید کار را زد. در آن هنگام در کنار پولاد کیمیایی از شهاب حسینی، حامد بهداد و فریبرز عرب نیا به عنوان گزینه های ایفای نقش اصلی فیلم نام برده می شد.

خائن کشی مسعود کیمیایی در خیابان

برگرفته از نامه نیوز - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف