نمناک اخبارپزشکی و سلامت خارج کردن سنجاق قفلی از مری کودک 6 ماهه در قم! + تصاویر
سنجاق قفلی ، کودک
سنجاق قفلی که به صورت باز داخل مری یک کودک در شهر قم گیر کرده بود با دقت متخصصین به سمت معده هدایت شد تا دهانه ان بسته شده و از بدن خارج شود.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395

سنجاق قفلی از داخل مری کودک 6 ماهه همی خارج شد

روز گذشته خانواده ای با ترس و اضطراب خود را به بیمارستان شهید بهشتی قم رساندند و در حالی که کودک 6 ماهه خود را بر روی دست گرفته بودند، انتظار کمک از پزشکان را داشتند.

سنجاق قفلی

بنابر این گزارش پس از بررسی های اولیه پزشکان و عکس برداری رادیوگرافی،آزمایش و دیگر اقدامات پزشکی، سنجاق قفلی باز شده در مری این کودک 6 ماهه کشف شد.

سنجاق قفلی

خارج کردن سنجاق قفلی از داخل مری کودک 6 ماهه

با توجه به اینکه نوک تیز سنجاق قفلی رو به بالا قرار گرفته بود، بلافاصله توسط دکتر ایرانی خواه فوق تخصص گوارش اطفال، این سوزن به داخل معده هدایت شد تا در فضای بیشتر معده بتوان سوزن قفلی را بسته و پس از آن خارج شود.

سنجاق قفلی

عکس سنجاق قفلی داخل بدن نوزاد

با انجام کارهای تخصصی پزشکی با ابزار آندوسکوپی و بدون نیاز به عمل جراحی باز، این سوزن قفلی از مری و معده این کودک 6 ماهه خارج و بدون بستری شدن، کودک از بیمارستان مرخص شد.

سنجاق قفلی

شایان ذکر است کادر درمان دکتر احمد حرمتی فوق تخصص گوارش، دکتر حمصی متخصص بیهوشی و کارکنان بخش آندوسکوپی در این فرایند دکتر ایرانی خواه را همراهی کردند.

پس از خارج کردن این سوزن قفلی، کودک به آغوش مادر با چشمان اشک آلود برگشته و خانواده این کودک ضمن قدردانی از تلاش های پزشکان، شکر گذار خداوند بودند.

خارج کردن سنجاق قفلی از مری کودک 6 ماهه در قم! + تصاویر

خارج کردن سنجاق قفلی از مری کودک 6 ماهه در قم! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف