نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن سوسک از گوش مرد جوان + فیلم
اخیرا زمانیکه یک مرد جوان ویتنامی درد زیادی را در گوش سمت چپ خود تحمل می کند، به پزشک مراجعه می کند که با علت درد شدید داخل گوشش روبرو می شود!

خارج کردن سوسک از گوش مرد جوان

مرد جوان ویتنامی اخیرا متوجه درد شدیدی در داخل گوش خود می شود که بعد از تحمل درد چند روزانه که در تصور خود دردی کاملا مقطعی می باشد، برای آنکه بتواند از علت درد شدید داخل گوش سمت چپ خود مطلع شود، تصمیم گرفت تا به یک کلینیک مراجعه نماید و توسط پزشک ویزیت شود.

به همین دلیل وی به کلینیکی واقع در منطقه بار گیانت ویتنام حضور پیدا می کند و پزشک در طی بررسی گوش سمت چپ وی متوجه وجود یک سوسک سیاه رنگ می شود که در داخل گوش این جوان لانه کرده است و دائما در حال حرکت می باشد.

از این رو پزشک در طی اقدامی فوری تصمیم گرفت تا سوسک آلوده و کوچک را از گوش این مرد جوان خارج سازد که در طی آن ابتدا از یک میله فلزی استفاده نمود که متاسفانه موفق به خارج کردن  سوسک از داخل گوش نمی شود که سپس برای آنکه بتواند سوسک را از گوش خارج کند، تصمیم گرفت تا از مایع سرم ( آب نمک ) به بیرون منتقل کند که نهایتا موفق به خارج کردن آن می شود.

با این وجود لازم است بدانید که حشرات و سایر موجودات کوچک با بوی جرم گوش، جذب گوش می شوند و در آنجا سکونت می کنند و این چنین اتفاقاتی در طول شب اکثرا رخ می دهد که به همین توصیه می شود که گوش هایتان را طی برنامه ای مشخص پاکسازی کنید تا دچار چنین اتفاقات چندش آوری نشوید.

ویدیو خارج کردن سوسک از گوش مرد جوان

خارج کردن سوسک از گوش مرد جوان + فیلم

خارج کردن سوسک از گوش مرد جوان + فیلم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 33
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف