نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن میخ 2.5 سانتی از صورت + تصاویر
آقای سان 53 ساله چینی زمانیکه همراه با دوستش در حال استفاده از دستگاه میخ کوب بودند، ناگهان با اتفاق تلخی روبرو شد که پزشکان موفق به درمان نمودن وی شدند.

خارج کردن میخ 2.5 سانتی از صورت

از گذشته تا هم اکنون وسایل و ابزارهای بسیار زیادی ماهیت قدیمی و سنتی بودن خود را از دست داده اند و برای آنکه بتوانند هر نیاز ما را به سادگی برطرف نمایند، جلوه و رنگ مدرن بودن را به خود گرفته اند که امروزه شاهد تمام این وسایل هستیم.

با این حال هر یک از ما با استفاده از این ابزارها و وسایل می توانیم به راحتی تمام هر کاری را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم که این می تواند نشانه ای از پیشرفت چشمگیر بشر در عرصه های مختلف اشاره نمود که می توان به ماهیت کاربردی بودن این ابزارها اشاره نمود.

اما گاها ممکن است آسیب های متعددی را هر یک از ما در طی استفاده از این ابزارها شاهد باشیم و دیدگاه مان نسبت به آنها تغییر یابد و به این تصور برسیم که ابزارهای مدرن تنها می توانند آسیب رسان باشند که این کاملا اشتباه است و این خود ما هستیم که منجر به چنین اتفاقاتی می شویم!

برای مثال روز گذشته تصاویری عجیب و تلخی از یک مرد میان سال 53 ساله چینی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد میان سال 53 ساله چینی که تنها با نام آقای " سان " شناخته شده است، زمانیکه با دوست خود در حال استفاده از میخ کوب بودند، متاسفانه در طی اتفاقی تلخ و وحشتناک یک میخ 2.5 سانتی به صورت وی پرتاب می شود و از قرار معلوم گویی دستگاه میخ کوب دچار مشکل شده بود و متاسفانه در حین بررسی آن، میخ به صورت آقای سان پرتاب شده بود!

بعد از وارد شدن میخ 2.5 سانتی به صورت آقای سان، وی جراحت و درد بسیار زیادی را تجربه نمود که در نهایت به بیمارستان منتقل شد و پزشکان موفق به خارج کردن این میخ 2.5 سانتی از چهره وی شدند و توانستند آنرا از مرگ نجات دهند که به گفته پزشکان، آقای سان می تواند پس از 3 روز دیگر از بیمارستان مرخص شود.

خارج کردن میخ 2.5 سانتی از صورت + تصاویر

خارج کردن میخ 2.5 سانتی از صورت + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف