نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن کیست 25 ساله از کمر مرد مسن! + فیلم 14+
خارج کردن کیست ، کیست 25 ساله
مرد مسنی که در ادامه مشاهده می کنید به مدت 25 سال یک کیست را در کمر خود داشت که در نهایت دخترش محتویات این کیست را خارج کرد.

خارج کردن محتویات کیست 25 ساله از کمر مرد مسن

روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب از یک مرد مسن در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه و متعجب شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شد و آنها نسبت به محتویات داخل ویدیو واکنش های بسیار زیادی از خود نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کیستی که 25 سال در کمر مرد بود

مرد مسنی که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید ، به مدت 25 سال در پشت خود کیست عجیبی که اندازه متوسطی داشت را با خود حمل میکرد که نهایتا روز گذشته توسط امداد رسانی دخترش توانست از این مشکل بهبودی کامل را کسب کند.
هنوز نام و مشخصات این پدر ودختر مشخص نیست ولی از محتویات داخل ویدیو می توان این را فهمید که مرد مسن به مدت 25 سال است که کیست را با خود به همراه دارد و اخیرا درد زیادی را در این قسمت از بدنش احساس می کرد که دختر او تصمیم گرفت که در طی امداد رسانی به پدرش ، او را از این مشکل رها سازد.
 
خارج کردن کیست 25 ساله

خارج کردن محتویات کیست 25 ساله 

وی برای امداد رسانی به پدرش،از یک تیغ دستی بهره برد و به کمک آن ابتدا کمر پدر مسنش را شکافت و سپس حدودا به مدت 6 دقیقه شروع به خارج کردن محتویات کیست که به رنگ زرد روشن بود کرد که این واقعا بسیار عجیب بود.
همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،دختر مرد مسن،نهایتا بعد از 6 دقیقه موفق به خارج کردن محتویات داخل کیست شد و در انتهای ویدیو به پدرش اینگونه می گوید:"از این به بعد باید زندگیت را با پوستی شل سپری کنی!!".

ویدیو خارج کردن محتویات کیست 25 ساله از کمر مرد مسن ؛

محتویات کیست 25 ساله ای که از کمر مرد مسن خارج شد + فیلم

خارج کردن کیست 25 ساله از کمر مرد مسن! + فیلم 14+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .