خارج کردن 116 تکه میخ
مرد 43 ساله هندی به نام بولا شانکار که به خوردن میخ های 6.5 سانتی متری عادت پیدا کرده بود، روز گذشته 116 تکه میخ از معده و روده وی خارج شد!!

خارج کردن 116 تکه میخ از شکم مرد 43 ساله! 

هر یک از ما در تمام طول زندگی چه در سنین کم و چه در سنین بالا ممکن است بنابر دلایل مختلفی به عادات مختلفی روی بیاوریم که این عادات می توانند در دوره و مدت زمان کوتاه و بلندی به ما اسیب زیادی وارد سازند و یا حتی ممکن است زندگی ما را به خطر مرگ بیندازند.

با این وجود زمانیکه ما می خواهیم به کاری عادت پیدا کنیم لازم است در ابتدا با منطق و ذهنیت صحیح اقدام به تامل در مورد آن کنیم و در صورتیکه متوجه این شدیم ممکن است حتی به میزان چند درصد نیز به ما آسیب برساند، خودمان را از انجام دادن آن منع سازیم. این گونه می توانیم به سادگی تمام زندگی کنیم و هیچ آسیبی را شاهد نباشیم!

اما روز گذشته ویدیو عجیبی از یک مرد 43 ساله هندی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شد که خبری بسیار شوکه کننده بود و توانست با حواشی مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد 43 ساله هندی به نام " بولا شانکار " اخیرا زمانیکه از مشکل جسمانی شدیدی برخوردار بود، به بیمارستان منتقل شد و پزشکان در طی انجام اشعه ایکس، متوجه وجود تعداد زیادی میخ 6.4 سانتی متری در داخل معده و روده وی شدند که فورا تصمیم به جراحی و خارج کردن این میخ ها نمودند که در نهایت بطور کل 116 تکه میخ را موفق به خارج کردن شدند!!

از این رو خانواده آقای بولا 43 ساله اعلام کردند که وی این عادت را بصورت پنهانی از قرار معلوم انجام می داده است و هیچ یک از اعضای خانواده نسبت به اقدام عجیب وی اطلاعی نداشتند و خوردن میخ های طویل به نحوی تبدیل به یک عادت برای وی شده بود!

با این حال هم اکنون تمام میخ خها به موفقیت خارج شده اند و آقای بولا 43 ساله تحت درمان و بهبودی کامل می باشد.

ویدیو خارج کردن 116 تکه میخ از شکم مرد 43 ساله!

خارج کردن 116 تکه میخ از شکم! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی