نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خاطرات “ناصر ملک مطیعی” از فردین و بهروز
محمدعلی فردین ، بهروز وثوقی
“ناصر ملک مطیعی” بازیگر ایرانی از خاطرات خود با بهروز وثوقی و فردین میگوید. فردین جایش خالی است، خدا رحمتش کند، ای کاش الان کنار ما بود.

ناصر ملک مطیعی در گفتگوی تازه اش به خاطراتی از بهروز وثوقی و محمدعلی فردین اشاره می کند:

 

 محمد علی فردین و ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی و محمدعلی فردین

 
با بهروز وثوقی ارتباط دارم. همه همکارانم برایم خاطرات شیرینی را زنده می کنند. با بعضی از دوستانم ارتباط نزدیک تری دارم. بهروز وثوقی مثل برادر کوچکترم است و دوستش دارم. بیشتر وقت ها با هم تماس تلفنی داریم. به هر حال بهروز نمی تواند وارد کشور شود و یک ملاحظاتی وجود دارد. از صمیم قلب دوست داریم بهروز یک روز به ایران برگردد.
 
ناصر ملک مطیعی و رضا عطاران

ناصر ملک مطیعی و رضا عطاران

 
این کشور برای فرزندانش خرج کرده است و حیف است که در خارج از ایران زندگی کنند و دلشان برای ایران پر بزند. در ورزش هم همینطور است. عبد الله موحد تنها کسی است که اسمش در کتاب رکورد ها است، چرا جوان های این کشور نمی توانند از تجربه او استفاده کنند. بچه های خوب و دوست داشتنی مملکت از خاکشان دور شدند. آرزو می کنم همه همکارانم پاک و پاکیزه به کشورشان برگردند.
ناصر ملک مطیعی

عکس ناصر ملک مطیعی

 
فردین جایش خالی است، خدا رحمتش کند، ای کاش الان کنار ما بود، ولی به طور کلی خودم فیلم های قدیمی ام را نمی بینم چون عده ای از همکارانم دیگر کنارم نیستند و دیدن دوباره آن ها در فیلم برای من ناراحت کننده است. از طرف دیگر خودم هم دیگر آن چهره سابق را ندارم و بعضی وقت ها از خودم لجم می گیرد که چرا مثل سابق نیستم.
 

ناصر ملک مطیعی ، خاطرات ناصر ملک مطیعی از فردین و بهروز

خاطرات “ناصر ملک مطیعی” از فردین و بهروز
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 211
برگرفته از کافه سینما / ن
این مطلب مفید بود ؟ 187 24
نظر کاربران
افشار قادری کرمانشاه

افشار قادری کرمانشاه

جناب ناصر ملک مطیعی تولدت مبارک به خدا عاشقتم دوستدار شما افشار قادری از کرمانشاه

پاسخ دادن 7 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف