نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خاطره بازی شبنم مقدمی با عکسی از دل تاریخ تئاتر
شبنم مقدمی ، تئاتر
شبنم مقدمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از دل تاریخ تئاتر در دهه 50 و یادی از هنرمندان پیشکسوت کشورمان به روز کرد.

شبنم مقدمی و یادی از هنرمندان دهه 50 تئاتر

شبنم مقدمی بازیگری که با سریال های سقوط یک فرشته ، هفت سنگ و مدینه در بین مردم به شهرت و محبوبیت رسید ،صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی از دل تاریخ تئاتر به روز کرد. در این عکس هنرمندان معروف کشورمان در دهه 50 دیده میشوند.

عکسی از دل تاریخ تئاتر در اینستاگرام شبنم مقدمی

شبنم مقدمی

یادی از روزهای دهه 50 تئاتر در اینستاگرام شبنم مقدمی

شبنم مقدمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عکسی از دلِ تاریخ تئاتر! ایستاده از راست آقایان، محمد علی کشاورز و علی نصیریان که ستاره های دیروز و حالا و همیشه اند. و منوچهر فرید،بازیگرِ درخشانِ آن سالهای تیاتر و سینما، که این روزها خارج از وطن به سر می برند.نشسته از راست :خانم ها، نصرت پرتوی ، که ما با "فاطی" ًًًًِ "گوزن ها" به خاطرش می آوردیم ،ایشان هم جلایِ وطن کرده اند،زنده یاد جمیله شیخی، زنده یاد مهین شهابی و آقای اسماعیل محرابی که عمرشان دراز باد. پشت صحنهء نمایشِ" از پا نیفتاده ها". نوشتهء غلامحسین ساعدی و به کارگردانی علی نصیریان. گمانم عکس مالِ اوایل دهه پنجاه باشد.

 

خاطره بازی شبنم مقدمی با عکسی از دل تاریخ تئاتر

خاطره بازی شبنم مقدمی با عکسی از دل تاریخ تئاتر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از صفحه شخصی شبنم مقدمی/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف