نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فوت همسر بیوک میرزایی سر سفره افطار
بیوک میرزایی ، ماه رمضان
بیوک میرزایی بازیگر پیشکسوت کشورمان پای گفتگوی ما نسشت و روایتی تلخ از فوت همسرش در ماه مبارک رمضان را برایمان بازگو کرد.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396

روایت بیوک میرزایی از فوت همسرش در ماه رمضان

بیوک میرزایی بازیگری که فیلم روزگار جوانی او همیشه در خاطر مردم زنده است یکی از پیشکسوتان دنیای فرهنگ و هنر است که هم در رادیو و هم در تلویزیون و تئاتر توانست هنر خود را در معرض دید همگان قرار دهد . این هنرمند پیشکسوت پای گفتگوی ما نشست و خاطره ای تلخ از مرگ همسرش در روزهای ماه مبارک رمضان و سر سفره افطار گفت.
بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و همچنین پیشکسوت عرصه رادیو درخصوص حال و هوای رادیو در ماه مبارک رمضان گفت:رادیو در این ایام کاملاً رمضانی بوده و تمامی کارها حول این ماه عزیز انجام می شود. از جمله این برنامه ها نمایش های متعددی است که درباره رمضان نوشته و تنظیم شده و ما آنها را به اجرا در می آوریم.

گفتگو با بیوک میرزایی درباره ماه رمضان

 وی در همین راستا ادامه داد:روزهای ماه رمضان در رادیو روزهای خوشی است. گاهی ضبط برنامه در لحظات افطار و یا سحر رقم خورده و فضای خاصی را به استودیو می بخشد. حضور جمع هنرمندان در لحظات سحر و افطار در کنار یکدیگر بسیار شیرین و دلچسب است. تمامی این روزها خاطرات خوبی است که هر لحظه برای من و دوستانم در رادیو رقم می خورد.
 
بازیگر سریال " شهرزاد " ماه رمضان را ماهی پربرکت خواند و افزود:ماه رمضان ماه دورهم بودن ها، ماه راز و نیاز و مناجات است. تنها در این ماه می توان کنار سفره ای معنوی دور هم جمع شد. این سفره به نگاهی جمعی و وحدتی خاص می انجامد. این وحدت در میان همکاران رادیویی من در این ماه بیش از پیش می شود.
 
بیوک میرزایی

بیوک میرزایی بازیگر پیشکسوت سینما و رادیو

وی حضور در کنار خانواده را یکی دیگر از موهبات ماه رمضان دانست و تاکید کرد:خانواده سهم عمده ای در این ماه دارد. نزدیک لحظات اذان مغذب می بینیم که مردم با چه سرعتی برای نشستن دور سفره افطار به سمت خانه می روند. این ماه برای تمامی خانواده های ایرانی بسیار مقدس است.
 
بازیگر فیلم سینمایی "اخراجی ها 2" تصریح کرد:خوردن سحری در کنار خانواده اتفاق بی نظیری است. این روزها به دلیل مشغله برخی بدون سحری روزه می گیرند. اما خوردن سحری صرفاً یک وعده غذایی نبوده و افراد خانواده را در فضایی صمیمانه به هم نزدیک می کند. زیبایی ماه مبارک رمضان در همین سنت ها بوده و به نظر من باید سنت های زیبای اسلام حفظ شوند.
 
میرزایی با اشاره به خاطره از دست دادن همسرش در ماه رمضان خاطرنشان کرد:من در این ماه مبارک عزیزترین فرد زندگی ام را از دست داده ام. یادم نمی رود که سر سفره افطار همسرم که از بیماری رنج می برد در همان لحظه افطار کنار سفره از دنیا رفت. این اتفاق هیچگاه از ذهن من پاک نمی شود. به نظر من خانواده ها و فرزندان باید قدر این روزها را بدانند و هرچه بیشتر در کنار خانواده و عزیزانشان جمع شوند.

فوت همسر بیوک میرزایی سر سفره افطار

فوت همسر بیوک میرزایی سر سفره افطار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 17
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف