نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خاطره مشترک مهراب قاسمخانی با احسان علیخانی
مهراب قاسمخانی ، خاطرات مهراب قاسم خانی
مهراب قاسمخانی نویسنده سرشناس کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خاطره ای جذاب و خنده دار از برنامه احسان علیخانی به روز کرد.

خاطره جالب مهراب قاسمخانی از برنامه ای با اجرای احسان علیخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده سرشناس سریال های مهران مدیری یکی از چهره های فعال در اینستاگرام است که تقریبا هر روز عکس هایی را با همراهانش به اشتراک میگذارد. اگر سری به پیج اینستاگرام مهراب قاسمخانی زده باشید قطعا با خاطرات او به خوبی آشنا هستید.

از مهراب قاسمخانی میتوان با عنوان آقای خاطره فضای مجازی یاد کرد چرا که همیشه خاطرات جالبی را با همراهانش به اشتراک میگذارد.

خاطره جالب مهراب قاسمخانی با شقایق دهقان و ماشین کثیفشان!

مهراب قاسمخانی با انتشار پستی در اینستاگرام خاطره جالبی را با همراهانش به اشتراک گذاشت و نوشت:

مهراب قاسمخانی

خانواده مهراب قاسمخانی در یک برنامه با اجرای احسان علیخانی

این عکس برای ما پر از خاطرات شیرینه. اون شب دعوت شده بودیم به مراسم رونمایی از یه ماشین. احسان هم مجری برنامه شون بود. اون موقع خودمون یه مزدا سه مدل قدیمی داشتیم که اصولاً چون ماشین باز نیستم، همیشه کثیف و درب و داغون بود. اون شب هم که در اوج کثافتش بود، نه فقط بیرونش، توش هم مثل سطل آشغال بود. به در ورودی محوطه مراسم که رسیدیم، نگهمون داشتن و بیسیم زدن و یهو دو تا ماشین تشریفات اومدن پشت و جلومون که ما رو تا دم سالن اسکورت کنن. نمیدونید تصویر ماشین کثیف ما، وسط اون دو تا ماشین براق تمیز که خیلی هم از ماشین ما مدل بالا تر بودن، چقدر خجالت آور بود. مخصوصاً وقتی که رسیدیم دم سالن و دیدیم یه فرش قرمز پهن کردن و یه سری عکاس هم وایستادن که از ورود با شکوهمون عکس بگیرن. قشنگ معلوم بود طفلیا با دیدن وضعیت ماشین ما معذب شده بودن. تا همینجاش شقایق از عصبانیت میخواست منو بکشه، ولی تموم که نشد. یهو یه جوون خوش تیپ که خیلی هم از من شیک پوش تر بود اومد جلو و سوئیچ رو ازم گرفت که ماشین رو ببره پارک کنه. این که توی ماشینمون هم مثل سطل آشغال بود به کنار، از خونه که راه افتاده بودیم، کیسه زباله ها رو گذاشته بودم توی صندوق که سر راه بندازم توی سطل، تا دم سالن یادم رفت. گفتم برگشتنی میندازم. نمیدونید چه بویی پیچیده بود توی ماشین... هیچی دیگه. شقایق که تا آخر مراسم با من حرف نمیزد، نیروانا هم دچار خنده های هیستریک شده بود. بعد از مراسم هم باید قیافه همون جوون که ماشین رو آورد و سوئیچ رو بهم داد میدیدین. قشنگ معلوم بود داشت تو دلش میگفت خاک تو سرمون که اینا بچه معروفامون هستن...

پ.ن اول:تازه چند روز قبلش شقایق و نیروانا رفته بودن یه پالتو عین هم خریده بودن. اون شب رفتیم نیروانا رو سر راه از یه جایی ورداشتیم. دیدن هردوتاشون همون پالتو رو پوشیدن. من که این چیزا رو نمیفهمم، ولی خودشون اصلاً خوشحال نبودن. پ.ن دوم:اگه دوست دارید بدونید که از اون شب چه درسی گرفتیم، باید بگم هیچی. ماشینمون تا روز آخری که داشتیمش همیشه کثافت بود.

بعد از تحریر:نیروانا الان یه چیزی یادم انداخت. یه بخشی از مراسم ما سه تا رو نشوندن توی اون ماشینه، روش پارچه کشیدن که یهو پارچه رو بزنن بالا، ما پیاده بشیم، مهمونا دچار شور و شعف بشن. کاری ندارم که نیم ساعت داشتیم اون زیر خفه میشدیم. پیاده که شدیم من در ماشین رو باز کردم و خیلی حماسی پیاده شدم، زرتی از روی سکویی که ماشین روش بود پرت شدم پایین... آخی چه شبی بود....

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی در کنار نویسنده های مهران مدیری

مهراب قاسمخانی یکی از نویسنده های سرشناسی است که با نویسندگی سریال های مهران مدیری مثل پژمان ، نقطه چین ، شبهای برره و ... به شهرت رسید .

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی و همسرش شقایق دهقان در کنار دختر و پسرشان

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان بازیگر سریال های طنز تلویزیون است و این زوج یک دختر و پسر به نام نیروانا و نویان دارند.

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی و پسرش نویان

مهراب قاسمخانی فعالیت در دنیای هنر را از سال 78 آغاز کرد و او به همراه برادرش پیمان قاسمخانی یکی از نویسنده های سرشناس سریال های مهران مدیری است که آخرین همکاری او با مهران مدیری مربوط به برنامه دورهمی است.

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده شبهای برره

پاورچین ، نقطه چین ، کمربندهای را ببندیم، شبهای برره ، باغ مظفر ، سن پطرزبورگ ، مرد هزار چهره ، ساختمان پزشکان ، مسافران ، دزد و پلیس ، پژمان ، دورهمی و خوب بد جلف از جمله کارهایی است که نویسندگی آن برعهده مهراب قاسمخانی بوده است.

خاطره خنده دار مهراب قاسمخانی از برنامه احسان علیخانی

خاطره مشترک مهراب قاسمخانی با احسان علیخانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف