نمناک اخبارورزشی خالکوبی اشکان دژاگه کار دستش داد!
خالکوبی اشکان دژاگه ، اشکان دژاگه
اشکان دژاگه ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی به دلیل خالکوبی از سوی کمیته اخلاق احضار شد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1397

اشکان دژاگه در کمیته انضباطی بخاطر خالکوبی!

خبرگزاری دانشجو:اشکان دژاگه برای حضور در کمیته اخلاق در تمرین روز گذشته تراکتورسازی غایب بود و راهی تهران شده بود.

اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دلیل خاکوبی و برای ارائه توضیحات به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد و غیبت وی در تمرین روز سه شنبه تراکتورسازی با عصبانیت شدید جان توشاک سرمربی تیم تبریزی همراه بود.

اشکان دژاگه

دردسر خالکوبی برای اشکان دژاگه بازیکن تراکتورسازی

در این میان جان توشاک سرمربی تراکتورسازی زمانی که متوجه غیبت دژاگه در تمرین شد از سرپرست تیم دلیل آن را جویا شد و زمانی که متوجه شد دلیل این غیبت حضور وی در کمیته اخلاق و سفر به تهران بوده به شدت عصبانی شد.

توشاک از مسئولان باشگاه و سرپرست تیم پرسیده مگر دژاگه در همه این سالها بازیکن و اخیرا کاپیتان تیم ملی نبوده و خالکوبی نداشته است. پس چرا الان در این موقعیت حساس که هواداران از ما انتظار نتیجه گرفتن و بردن دارند در آستانه بازی با تیم مدعی سایپا و در مهم ترین تمرین تیم برای این بازی نباید دژاگه را داشته باشم. من نمی فهمم چگونه است در این شش سال دژاگه احضار نشده اما حالا می شود. علاوه بر آن نمی دانم چرا مهم ترین روز تمرینی را برای جلسه انتخاب می کنند.

انتهای پیام/م

احضار اشکان دژاگه بازیکن تراکتورسازی به کمیته انضباطی

خالکوبی اشکان دژاگه کار دستش داد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف