خالکوبی روی صورت
خانم "کلسی کارتر" خواننده 24 ساله اهل کشور نیوزلند است که در چند روز اخیر به دلیل خالکوبی عجیب روی صورتش، توجه همگان را به خودش جلب کرده است.

خالکوبی عجیب روی صورت خواننده جوان زن

کلسی کارتر، یک خواننده 24 ساله از نیوزلند، در چند روز گذشته توجه های زیادی را به خود جلب کرده است، به این خاطر که او ادعا می کند چهره ی "هری استایلز" یکی از اعضای سابق گروه موسیقی وان دایرکشن را روی گونه اش تاتو کرده است.

طرفداران سبک او، سه روز پیش، پس از شنیدن این خبر شگفت زده شده اند زیرا او چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید عکس چهره خود را در صورتی که در سمت راست صورتش هری را با یک قلب کوچک در کنارش تاتو کرده بود، منتشر کرد.

او قبل از این توییت کرده بود که در حال برنامه ریزی خاصی برای جشن تولد 25 سالگی "هری استایلز" است، اما هیچ کس انتظار چنین کاری را از او نداشت.

خالکوبی کلسی کارتر

خالکوبی روی صورت کلسی کارتر خواننده 24 ساله

"کلسی کارتر" خواننده جوان اهل نیوزلند است و اکنون در لس آنجلس زندگی می کند و یکی از محبوب های سبک راک اند رول می باشد. حرکات کارتر، بخصوص تاتوی او بسیار اغراق شده به نظر می رسند، به همین دلیل مردم او را عجیب و غریب میدانند.

بسیاری از رسانه ها، خالکوبی او را فیک می دانند و روشی برای آنکه مشهور شده و بر سر زبان ها بیفتد و او در پاسخ به تمام نظرات گرفت "من طرفدار هری هستم و نمی ترسم این را بیان کنم و باید بگویم من فقط قلبم را روی گونه ام قرار دادم .

این خواننده زن 24 ساله اضافه کرد که خال کوبی "به اندازه آنچه که شما فکر می کنید به من آسیب نرساند و مراحل چندان عمیقی روی پوست صورت من نداشت.

 

خالکوبی عجیب روی صورت خواننده زن جوان

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی