نمناک سرگرمیگوناگون خال مادرزادی دردسرساز یک کودک + تصاویر
خال مادرزادی ، خال کودک
کودکی نوپا که با یک خال مادرزادی بزرگ روی پلک چشمش به دنیا آمده،این خال به قدری رشد داشته که در حال نابینا کردن کودک بوده است و دردسر یزرگی یرای پدر و مادر این نوزاد ایجاد کرد.
بازدید : 10,256 نفر

خدای بزرگ همۀ ما انسان ها را با یک ظاهر و اندام متفاوت خلق کرده است که گاهی بین این انسان های متفاوت بعضی از آنها دچار نقص عضو یا ایرادی در بدنشان هستند که برخی هیچ دخالتی در روند رشد کودک ندارند،اما برخی دیگر به دلیل خطرناک بودن نه تنها باید با اعمال جراحی بهبود یابند بلکه دردسرهای بزرگی نیز با خود به همراه دارند. مثل ماجرای کودکی که به دلیل بی کفایتی پزشکان انگلیسی در درمان و کنترل یک خال مادرزادی روی چشم این نوزاد والدین او را مجبور به سفر هوایی از روی اقیانوس اطلس برای درمان و جراحی او کرده است.

خال روز چشم کودک

کودکی نوپا که با یک خال مادرزادی بزرگ بر روی پلک چشم خود به دنیا آمده بود پس از سهل انگاری و عدم درمان مناسب از سوی پزشکان کشور خود انگلستان توسط پدر و مادر خود به کشور ایالات متحده برای درمان رفته و حال از وضعیت سلامت مطلوبی برخوردار است.

خال روز چشم کودک

گفتنی است این پسر کوچک به نام Colby Ramos Francis که هم اکنون 17 ماهه است با یک خال مادرزادی که یک تومور خوش خیم بوده است به دنیا آمده که رشدی بسیار زیاد داشته و در حال نابینا کردن این کودک بوده است.

پدر و مادر او پس از ناتوانی پزشکان در انگلستان به ناچار کودک خود را به ایالات متحده انتقال داده اند و او در آنجا تحت یک دوره عمل جراحی برای حذف این خال مادرزادی قرار گرفته است.

در حال حاضر او مجبور به انجام جراحی های ترمیمی پلاستیک برای اصلاح ظاهر صورت خود است.

خال روز چشم کودک

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پدر و مادر این کودک از کشور انگلستان و بخش درمانی به دلیل دریافت هزینه بالا از آن ها و عدم درمان و کنترل این مشکل در نوزادشان شکایت کرده اند.

یک تیم جراحی اطفال در یک عمل جراحی 3 ساعته در شهر نیویورک این تومور را از صورت کودک برداشته اند. در کشور انگلستان علاوه بر هزینه های درمانی سرسام آور نوبت دهی بیماران برای انجام جراحی تحت پوشش بیمه با مدت زمان های انتظار بسیار طولانی و حتی چند ساله صورت می گیرد.

خال مادرزادی دردسرساز یک کودک + تصاویر

خال مادرزادی دردسرساز یک کودک + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از آفتاب - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف