خامس رودریگس

طلاق خامس رودریگس با جدایی از رئال مادرید

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1396کد مطلب : 54159زمان مطالعه : 3 دقیقه
چند روز پیش و اندکی بعد از انتقال خامس رودریگس به بایرن مونیخ بود که خبر جدایی او از همسرش دانیلا اوسپینا تبدیل به سوژه ای داغ شد.

جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید

خامس رودریگس اولین بازیکنی نیست که پس از جدایی از رئال مادرید در زندگی شخصی هم دچار تغییر می شود. یک ضرب المثل اسپانیایی می گوید:«وقتی گرسنگی از دری وارد می شود، عشق از پنجره بیرون می رود.» اما مروری بر زندگی شخصی بازیکنان رئال مادرید، باعث ایجاد تغییراتی در این مثل شده است:«وقتی بازیکنی از رئال می رود، عشق از زندگی اش پر می کشد.»

خامس رودریگس نمونه اخیر این مثل است. چند روز پیش و اندکی بعد از انتقال او به بایرن مونیخ بود که خبر جدایی خامس از همسرش دانیلا اوسپینا تبدیل به سوژه ای داغ شد. این در حالی بود که در طول سال های اخیر از خامس و دانیلا به عنوان زوجی رؤیایی در دنیای فوتبال یاد می شد اما نقل مکان خامس به آلمان، باعث شد تا همسرش تصمیم به ترک این زندگی مشترک بگیرد. آنها در بیانیه ای مشترک اعلام کردند با توافقی دوطرفه از هم جدا شدند اما خبرنگاران معتقدند کسی که رئال مادرید را ترک کند، با زلزله ای در خانه اش روبه رو می شود.

این داستانی است که در زندگی شخصی چیچاریتو نیز رخ داد. داستان عشق مهاجم مکزیکی و لوسیا ویالون، خبرنگار ورزشی اسپانیایی، داستانی مثال زدنی بود. این دو در باشگاه برنابئو با هم آشنا شدند ولی پایان رابطه شان شبیه یک کابوس بود ؛ به ویژه برای لوسیا. با تصمیم چیچاریتو برای ترک رئال، مشکلات در زندگی آنها آغاز شد.

 

خامس رودریگس

طلاق خامس رودریگس از همسرش

 

آیا فلورنتینو پرس و باشگاه مادریدی، ویژگی ای جادویی در حفظ بنیان خانواده دارند؟

داستان رافائل فان درفارت و همسرش سیلوی نیز همین طور بود. یک زندگی رمانتیک که کمتر کسی فکرش را می کرد رابطه آنها به جدایی منجر شود. او به عنوان یکی از سرشناس ترین همسران فوتبالیست های رئال در برنابئو حضور می یافت ولی کمتر کسی فکرش را می کرد به بدترین شکل ممکن زندگی مشترکش با فان درفارت به پایان برسد ؛ خیانت بازیکن هلندی به همسرش و ارتباط با صمیمی ترین دوست سیلوی، باعث شد تا داستان زندگی آنها پایان تلخی داشته باشد.

طبق گزارش رادیو کاراکول، اوسپینا هرگونه احتمال آشتی کردن با خامس را رد کرده. او این روزها تمرکزش را بر روی طراحی لباس هایی قرار داده که با نام او به بازار عرضه می شوند و در این میان، گمانه زنی ها حکایت از حضور شخص سومی در رابطه آنها می دهد ؛ هلگا لوکاتی روس که دلیل اصلی جدایی این زوج شده.
در این میان باید از کسانی نام برد که در رئال مانده اند و زندگی مشترک خودشان را دنبال می کنند:سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو که دو فرزند کوچک دارند. البته یکی از موارد استثنایی که ترک رئال، باعث گسیختن بنیان خانواده اش نشده، ایکر کاسیاس است که با همسرش سارا کاربونرو این روزها در پورتوی پرتغال زندگی می کنند.

 

خامس رودریگس

طلاق خامس رودریگس از همسرش

 
حالا باید امیدوار بود این قانون نانوشته، گریبانگیر زندگی آلوارو موراتا که به تازگی با الیس کامپلوی ایتالیایی ازدواج کرده، نشود. این زوج جوان، هنگام حضور موراتا در یوونتوس با هم آشنا شدند و چند ماه پیش در ونیز جشن عروسی شان را برگزار کردند. پس از آن بود که موراتا رئال را ترک کرد و به چلسی پیوست و باید امیدوار بود شعله عشق در زندگی موراتا و همسرش خاموش نشود.

طلاق خامس رودریگس با جدایی از رئال مادرید

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از خبر ورزشی/ی
برچسب :
وبگردی