نمناک اخباراقتصاد خاموشی 24 ساعته اینترنت با حمله ای عظیم!
خاموشی اینترنت ، اینترنت
پیش بینی های صنعتی در ماه دسامبر با زنگ خطرهایی همراه است که بخشی از آن مربوط به خاموشی اینترنت به صورت 24 ساعته می باشد.
تاریخ انتشار : 5 دی 1395

خاموشی اینترنت 24 ساعته در سال 2017

 دسامبر ماه پیش بینی های صنعتی است و پیشرفت در زمینه های مختلف فناوری و یا زنگ خطرهای اقتصادی اعلام می شود. یکی از این خبرها خاموشی 24 ساعته اینترنت در سال 2017 است.

به نقل از ساینس، این خبر بعد از مصاحبه با جیمز کاردر، مدیر امنیت اطلاعات و معاون شرکت فناوری های امنیتی ایالات متحده به نام LogRhythm اعلام شد. البته وی مکان اصلی این قطع اتصال را اظهار نکرد و اعلام کرد این اتفاق یک مورد فنی نیست که کاربران در آپلود سلفی های خود مشکل داشته باشند.

یکی از دلایل این قطع اتصال آزمایش موشک ها در داخل اقیانوس بوده و از دیگر دلایل اعلام شده حمله DDoS عظیم به DynDNS است که به موجب آن تویتر و اسپاتیفای برای چند ساعت از کار افتادند.

وی در ادامه افزود:زمانی که بزرگترین سایت های دنیا که از اینترنت ایالات متحده بهره می برند به مدت چند ساعت قطع می شوند قطع 24 ساعته اینترنت دور از ذهن نخواهد بود.

سایمون هووی، مدیر اجرایی استرالیایی شرکت LogRhythm اظهار کرد:در سال آینده باج افزارها برروی گوشی های همراه رایج تر از قبل شده و از مالکان بی خبر گوشی اخاذی خواهد شد.

وی مدیر فروش شرکت مذکور بوده و در ادامه افزود:مهاجمان به کاربران حمله کرده و اطلاعات شخصی آنان را ذخیره و از فرد موردنظر در مورد انتشار و یا پاک کردن آنها اخاذی می کنند.

 

خاموشی 24 ساعته اینترنت با حمله ای عظیم!

خاموشی 24 ساعته اینترنت با حمله ای عظیم!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف