دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث ماجرای اسیر کردن خانم دکتر در حمام برج شمال تهران
حمام ، خانم دکتر
با حبس خانم دکتر در حمام سرایدار یکی از برج های تهران با همدستی دوستش به سرقت میلیونی دست زدند.
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395
بازدید : 5,594 نفر

حبس خانم دکتر در حمام و سرقت میلیونی

چندی پیش زنی در تماس با پلیس از سرقت میلیونی و اسارتش در حمام خانه از سوی دزدان آشنا خبر داد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری به خانه این خانم دکتر رفته و تحقیقات خود را آغاز کرد.

این خانم دکتر جوان که به تنهایی در برج های شمال تهران زندگی می کند با چهره ای بهت زده و هراسان در برابر مامورن قرار گرفت و گفت:صبح امروز یک چک 20 میلیون تومانی به سرایدار ساختمان دادم تا با رفتن به بانک آن را برایم نقد کند که وی پس از یک ساعت با 20 میلیون تومان پول نقد به ساختمان بازگشت و آن ها را در اختیار من قرار داد.
وی افزود:در گذشته نیز از سرایدارمان برای نقد کردن چک برگ هایم کمک خواسته بودم اما مبلغ های آن کم بود و در این مدت نیز به مرد سرایدار اطمینان داشتم.
خانم دکتر جوان ادامه داد:پس از چند ساعت مرد سرایدار زنگ خانه ام را به صدا در آورد و ادعا کرد که برای بردن زباله ها آمده است.
در خانه را به رویش باز کردم که ناگهان مرد غریبه ای که همراه سرایدار ساختمان بود مرا به عقب هل داد و سپس آنها اقدام به بستن دست ،پا و دهانم کردند.
ترسیده بودم و آنها مرا در داخل حمام زندانی کردند من پس از یک ساعت توانستم دست و پاهایم را باز کنم و وقتی خانه را بررسی کردم متوجه شدم که مرد سرایدار و همدستش تنها 20 میلیون تومان پول نقد را دزدیده اند.
این زن جوان گفت:زمانیکه در حمام خانه زندانی شده بودم مرد سرایدار از همدستش می خواست که بی خیال پول ها شوند و بروند اما مرد غریبه می گفت با این پول ها زندگی شان تغییر می کند و می توانند مدتی زندگی آرام داشته باشیم که مرد سرایدار نیز با صدایی آرام عنوان می کرد که کاش درباره پولها حرفی نزده بودم.
بازپرس آرش سیفی از شعبه چهام دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عاملان این سرقت میلیونی وارد عمل شوند.
بنا به این گزارش، ماموران پلیس آگاهی با در دست داشتن سرنخ هایی از دزدان میلیونی برای دستگیری مرد سرایدار و همدستش دست به کار شده اند.

ماجرای اسیر کردن خانم دکتر در حمام برج شمال تهران

برگرفته از رکنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف