نمناک سبک زندگیروابط عاطفی خانمها در هر سنی کدام شخصیت مردان را می پسندند؟
شخصیت مردان ، شخصیت های مختلف مردها
خانمها معمولا نمی توانند مرد نجیب، حساس و خوب و مهربان مورد نظر خود را پیدا کنند. این جمله ای است که برای بسیاری از خانمها آشنا می باشد، اما دلیل آن به شرایط سنی آنها و شخصیت های مردان بر می گردد.

انتخاب همسر با توجه به شخصیت مردان

با تغییر سن و وراد شدن به دهه های جدیدتر زندگی نظر خانمها برای انتخاب همسر تغییر می کند و بسته به نیازهای آن دوره می توانند انتخابی متفاوت داشته باشند.در این مطلب با نظر خانمها در دوره های مختلف زندگی برای انتخاب همسر آشنا می شوید.

شخصیت مردان

18 تا 24 سالگی

در سال های ابتدایی جوانی، خانم ها ترجیح می دهند با مردی هنردوست و کتابخوان ازدواج کنند و به اینکه مردی فرهیخته در مقابل شان بنشیند، اهمیت می دهند. زن ها در این سنین دوست دارند همسرشان موسیقی را که او می پسندد دوست داشته باشد، عاشق کتاب ها و فیلم هایی باشد که او می پسندد و البته ظاهری امروزی داشته باشد و حتی از خودشان هم شیک پوش تر باشد.

25 تا 34 سالگی

زنانی که در این سال ها ازدواج می کنند، چندان به سلیقه موسیقایی و کتابخوان بودن همسرشان اهمیت نمی دهند. برای خانم ها در این سنین، موقعیت اجتماعی شان از هر چیز مهم تر است و گرچه دوست دارند همسرشان ظاهری جذاب و اندامی متناسب داشته باشد اما بیشتر به جاه طلب و بلندپرواز بودن او اهمیت می دهند و دوست دارند شوهرشان در محیط کار فردی تاثیرگذار باشد.

35 تا 44 سالگی

اخلاق شریک زندگی در این سال ها از ظاهر و حتی علایقش مهم تر است. به گفته محققان کمتر از یک درصد خانم هایی که در این سن تصمیم به ازدواج می گیرند، حاضر می شوند به مردی بداخلاق بله بگویند. همسر ایده آل این خانم ها کسی است که رفتار شایسته ای داشته باشد، از خودشان بزرگ تر باشد و با کوله باری از تجربه به خواستگاری شان بیاید.

45 تا 54 سالگی

در این سال ها خانم ها به سن و سال آقای خواستگار توجه زیادی می کنند؛ البته آنها به دنبال کسی می گردند که بتواند پیری بدون استرسی را برای شان بسازد و به همین دلیل به درآمد بالا و وضعیت اقتصادی آقای خواستگار توجه زیادی می کنند. خانم های 50 ساله دیگر دنبال یک مرد بزرگ تر نیستند بلکه ترجیح می دهند شوهرشان چند سالی هم از خودشان جوان تر باشد.

خانمها در هر سنی کدام شخصیت مردان را می پسندند؟

خانمها در هر سنی کدام شخصیت مردان را می پسندند؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از پارسینه-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف