نمناک اخبارفرهنگ و هنر خانم های خواننده پاپ مجوز کنسرت می گیرند
علیرضا پاشایی مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدعی شده که گروه های موسیقی پاپ بانوان می توانند مجوز اجرای صحنه بگیرند.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1392

'خبری که امروز از طرف علیرضا پاشایی مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد ، می تواند به یک بمب انگیزشی برای بانوان خواننده موسیقی پاپ تبدیل شود. پاشایی مدعی شده که گروه های موسیقی پاپ بانوان می توانند از این پس برای اخذ مجوز اجرای صحنه ای به دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

برگزاری کنسرت های موسیقی پاپ بانوان چند سالی می شد که متوقف شده بود و بانوان فعال در این عرصه با وجود تقاضاها و مراجعات متعددشان به ارشاد، فضایی برای اجرای کارهایشان نداشتند.
پاشایی گفته دفتر موسیقی هیچ ممنوعیتی برای دریافت درخواست گروه ها ندارد و از این پس گروه های موسیقی پاپ بانوان هم می توانند مانند دیگر گروه های خواهان برگزاری کنسرت درخواست خود را ارائه دهند. البته طبق گفته خود پاشایی این موضوع هنوز نهایی نشده و به زودی تصمیم قطعی درباره آن گرفته می شود. باید دید با امیدی که نسبت به باز شدن فضای فرهنگی کشور پدپد آمده این خبر  تا چه اندازه به حقیقت خواهد داشت.'

خانم های خواننده پاپ مجوز کنسرت می گیرند

برگرفته از ghanoononline.ir
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف