نمناک دنیای مدگوناگون خانم های درشت اندام چی بپوشند بهتر است؟ + عکس
خانم های درشت اندام ، بالا تنه درشت
در این مطلب چند نمونه از مدل لباس هایی که برای خانم های درشت اندام بسیار مناسب هستند را به شما معرفی میکنیم.

لباس مهمانی برای خانم های درشت اندام

چاره ای نیست؛ به هرحال با هر اندامی باید در مهمانی ها شرکت کنید! اینکه درست زمانی که از اندام خود راضی نیستید به مهمانی دعوت می شوید یک نشانه است برای آنکه با بدن خود کنار بیایید و لباس مناسب انتخاب کنید!

خانم های درشت اندام

خانم های درشت اندام چی بپوشند؟

 شاید هم لاغری، چاقی و تناسب برایتان چندان مهم نباشد اما در هر صورت لباس مهمانی تان باید مناسب اندام شما باشد. معمولاً انتخاب و خرید این لباس ها برای اندام درشت، از خرید هر لباس دیگری سخت تر است اما اگر سبک مناسب خود و یا متناسب با اندامتان را بیابید، می دانید که از این پس باید به دنبال چه باشید.
 
ما در این مقاله هفت نوع لباس باب سلیقه ی درشت اندام ها را برایتان فهرست کرده ایم.
 
کیمونو برای بالاتنه های درشت
این نوع لباس ها بدن را یک دست نشان می دهد و توجه را از قسمت های برجسته و چربی های اضافه دور می کند. اگر پاهای باریکی دارید و یا ران ها و ساق های پای تان نسبت به بالاتنه تان کوچک تر هستند، می توانید این کیمونوها را با یک پیراهن تنگ و کوتاه در زیر، همراه با جوراب یا ساپورت یا بدون آنها بپوشید.
 
حریر آزاد برای پایین تنه های بزرگ
اگر از حجم ران و یا لگن خود راضی نیستید و یا فکر می کنید نسبت درستی با بالاتنه ی شما ندارند، می توانید از لباس حریر با دامن آزاد و گشاد استفاده کنید. این لباس ها توجه را به بخش بالاتنه جلب می کند و چون جنس پارچه ی حریر لخت و سبک است، حجم واقعی پایین تنه ی شما را نشان نخواهد داد.
 
پارچه های تیره برای ظاهر متناسب
هر اندامی که داشته باشید پارچه های تیره، شما را به دلخواهتان نزدیک تر می کند. اگر فکر می کنید مدل لباسی که انتخاب کرده اید، کمکی به تناسب اندام شما نخواهد کرد حداقل کاری که می توانید انجام دهید، پوشیدن آن با پارچه های تیره تر است.
خانم های درشت اندام

لباس مناسب برای خانم های درشت اندام 

 آستین بلند برای پوشاندن بازوهای بزرگ
برای کوچک نشان دادن بازوهای بزرگ تقریبا هیچ راهی جز پوشیدن لباس آستین بلند نیست؛ هرچند پیشنهاد ما این است که اگر واقعاً با سایر اعضای بدن خود مشکلی ندارید، از این موضوع نیز چشم پوشی کنید!
 
اگر تصمیم به انتخاب یک لباس آستین بلند دارید، نگران نباشید چون سایر گزینه های زیبایی یک لباس مهمانی را از دست نخواهید داد. می توانید روی اندازه، گشاد و یا تنگ بودن آن تصمیم بگیرید اما روی گزینه ی آستین سفید و یا با رنگ روشن، بیشتر فکر کنید.
 
گشاد و یک سره برای پوشاندن اندام طبقه ای و پهلوها
لباس هایی که طرح آنها گشاد، آزاد و صد البته بدون چین اضافه است، گزینه ی خوبی برای کسانی به شمار می آید که دوست ندارند، طبقات چربی های اضافه و پهلوهایشان در لباس مهمانی مشخص باشد. باز هم تأکید می کنیم که هر چین اضافه ای در این لباس ها شما را چاق تر نشان می دهد؛ گشادی این لباس ها تنها باید از برش آنها نشأت گرفته باشد.
 
برش راسته برای پایین تنه ی بزرگ
اگر ران بزرگی دارید، پیراهن راسته ، بدون برش زیر سینه را به شما پیشنهاد نمی کنیم اما اگر تنها از سایز لگن خود راضی نیستید، می توانید پیراهن های راسته یک سره را امتحان کنید. چون در قسمت کمر فرورفتگی و یا برش ندارند، کمر را باریک و دور لگن را بزرگ تر نشان نمی دهند.
 
یقه هفت برای بالاتنه درشت
اگر سایز دور سینه تان بزرگ است و یا شانه های پهنی دارید، یقه ی هفت بهترین انتخاب شماست، چندان تفاوتی ندارد که این یقه روی پارچه برش خورده باشد و یا یک مدل بالاتنه ی چپ و راستی باشد. اگر در عین حال بازوهای بزرگی دارید و می خواهید لباس بدون آستین داشته باشید، حتماً به سراغ یقه ی هفت بروید.
 
خانم های درشت اندام

اصول خوشتیپی خانم های درشت اندام 

5 اشتباه که خانم های درشت اندام در هنگام خرید لباس نباید مرتکب بشوند:
 
1 ) لباس های فنردارخیلی قشنگ اند و خیلی ها از آن استفاده می کنند ولی برای خانم های درشت اندام اصلا مناسب نیست وآن ها را درشت تر نشان می دهد.
 
2 ) ممکن است بعضی از لباس های مردانه جلب نظر کند و زیبا باشد ولی این مدل های مردانه چون سایز مردانه و بزرگی دارند دلیل بر مناسب بودنشان برای شما نیستند و اصلا مناسب فرم هیکل شما نیست زیرا به فرم و هیکل آقایان دوخته شده شما هرچقدر هم درشت باشید ظرافت زنانه دارید و فرم هیکلتان اصلا مردانه نیست.
 
3 ) از لباس هایی که خیلی زرق و برق و لوازم جانبی دارند دوری کنید ...این ها روی پارچه لباس شما ،قطعا شما را درشت تر نشان میدهد.
 
4 ) از لباس های چند یقه استفاده نکنید و یا از لباس های دو تکه ،با یک کت کوچک یقه دار از روی لباس، اینها اصلا مناسب برای فرم هیکل شما نیستند و درشتی بالاتنه شما را چند برابر می کنند.
 
5)لباس های تنگ تر یا گشادتر از سایز خودتان نپوشید بعضی خانم های درشت از لباس های یک سایز بزرگ تر استفاده می کنند تا برآمدگی های بدن آنها و به زبان عامیانه چاقی آنها رو پنهان کند ولی این روش درستی نیست اینکار شما را دقیقا یک سایز درشت تر نشان می دهد و در برخی خانم ها هم این عقیده وجود دارد که لباس یک سایز تنگ تر قطعا آنها را جمع و جور تر نشان می دهد ،این کاملا اشتباه است و لباس تنگ تر باعث میشود برجستگی و چربی های اضافه بدن شما بیشتر نمایان بشود.

لباس مهمانی مناسب برای خانم های درشت اندام

خانم های درشت اندام چی بپوشند بهتر است؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از بامیلو - جشنامه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف