نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی خانم ها قبل از فریز زخم رحم بخوانند
فریز زخم رحم ، فریز زخم رحم چیست
فریز زخم رحم روشی مناسب برای مقابله با مشکلات و بیماری های دهانه رحم است با این حال انجام این روش در شرایط خاص به هیچ وجه توصیه نمی شود.
بازدید : 27,826 نفر

دانستنی های مهم درباره فریز زخم رحم

انجام فریز زخم دهانه رحم توسط متخصصان زنان یکی از مباحثی است که دامنه ی گشترده ای از سوالات را در خود می گنجاند. این بخش به چندین سوال مهم خانم ها در این رابطه پاسخ می دهد تا قبل از انجام این روش برای مقابله با بیماری های زنان آگاهی کافی و لازم را داشته باشند .

فریزکردن زخم رحم در دوران بارداری و پریود

فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد و یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.فریز رحم، یک روش مناسب برای مقابله با مشکلات ناشی از زخم دهانه رحم است. با این حال در صورت بارداری، نباید فریز زخم رحم انجام شود و اگر خانمی احتمال می دهد که باردار باشد، باید حتما پزشک را در جریان این مساله قرار دهد.

 فریز کردن زخم

مراقبت قبل و بعد فریز کردن زخم رحم 

خانم هایی که قصد انجام فریز زخم رحم را دارند باید به یکسری از توصیه ها توجه داشته باشند؛ اینکه فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد بنابراین باید طوری برنامه ریزی کنند که فریز زخم رحم، یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.

 شب قبل از فریز زخم رحم، استراحت کافی داشته باشند. حتما قبل از اقدام به این کار، میان وعده سالم (ماست میوه یا آبمیوه و آجیل) بخورند. با توجه به اینکه هنگام فریز زخم رحم، احساس گرفتگی عضلات ایجاد می شود، با مصرف قرص ایبوپروفن یک ساعت قبل از فریز این حالت قابل کنترل است.

 فریز دهانه زخم رحم 20 دقیقه طول می کشد اما برخی بیماران مدتی بعد از پایان فریز به استراحت کوتاهی نیاز دارند به همین دلیل برای انجام فریز زخم رحم باید یک ساعت را در نظر گرفت.

فریز زخم رحم ، فریز زخم رحم برا چه کسانی ممنوع است

خانم ها قبل از فریز زخم رحم بخوانند
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 103
برگرفته از سلامانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 85 18
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف