نمناک سرگرمیگوناگون رازی عجیب در حیاط یک خانه ساده ! + تصاویر
خانه توریستی ، خانه های توریستی
خانه ای ساده با رازی در دل خودش باعث جذب توریست ها شد، مرد صاحبخانه بخاطر علاقه شخصی اش باعث شد تا خانه اش مورد توجه سایرین قرار گیرد.

خانه ای ساده با رازی نهفته در حیاطش!

خانه ای که در تصویر مشاهده می کنید شاید در نگاه اول یک خانه ساده و عادی به نظر برسد،اما در عین سادگی رازی داخل این خانه نهفته است که می تواند باعث شوکه شدن شما شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانه توریستی

راز خانه ای با شکل ساده ولی عجیب 

خانه فوق متعلق به یک آقای 53 ساله به نان "پائول گریگ" در ایالت یورکشایر شمال انگلستان است.آقای پائول گریگ یکی از علاقمندان به هواپیما است و به همین دلیل یک جت 9.1 متری را از فردی که آنرا در حراجی های اینترنتی قرار داده بود ، به قیمت 100 پوند خریداری کرد وپس از خریداری کردن این هواپیما تصمیم گرفت تا آنرا حیاط پشت خانه اش قرار دهد.

با این وجود،این جت اینک تبدیل به یک جاذبه توریستی برای آقای پائل شده است و تا کنون چندن توریست برای بازدید از این هواپیما به این خانه در شمال انگلستان آمده اند.

جت 1996

قرار دادن هواپیما در حیاط پشتی خانه  

پائول در مورد این خانه این گونه گفت:"بهترین قسمت روز جایی است که تعداد زیادی از بازدید کنندگان به خانه من می آیند و به این جت 9.1 متری خیره می شوند و می پرسند آیا این جت واقعی است؟می تواند پرواز کند؟!

جذب توریست

جت قدیمی در خانه مرد علاقمند به هواپیما

مالک این ملک از این ایده خود به شدت راضی است و نسبت به آن افتخار می کند که این ایده اش پاسخ داده است و مشتریان زیادی را برای او فراهم آورده است.

لازم به ذکر است که این هواپیما لحظه ای که خریداری شده بود،زنگ زده بود و هیچ رنگی بر روی ان وجود نداشت و پس آنکه به حیاط این خانه آورده شد،توسط پائول و تیم پائول شروع به ترمیم و تعمیر این جت کردند.

همچنین علت زنگ زدن جت،به دلیل قدیمی بودن آن است چرا که جت متعلق به سال 1966 است.

هواپیما در خانه

مردی با هواپیمایی قدیمی در خانه اش

خریدن جت

خریدن جت قدیمی و گذاشتنش در خانه 

خانه ای ساده که در حیات آن راز عجیبی وجود دارد! + تصاویر

رازی عجیب در حیاط یک خانه ساده ! + تصاویر
: امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟
9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف