نمناک ورزشگوناگون دیوید بکهام خانه سلطنتی 4000 متری اش را میفروشد
دیوید بکهام ، ویکتوریا بکهام
دیوید بکهام به اصرار همسرش ویکتوریا خانه 4000 متری که بهتر است بگوییم قصر رویایی شان را میفروشد چون همسرش میگوید این خانه کوچک است!

فروش خانه دیوید بکهام به خاطر کوچکی

دیوید بکهام به اصرار همسرش ویکتوریا بکهام منزل مسکونی خود در آمریکا را به فروش می رساند. ستاره فوتبال بریتانیا و مرد ثروتمند دنیای مد و ورزش به خاطر کوچکی مساحت، منزل مسکونی 4 هزار متر مربعی خود را به فروش می رساند.

ویکتوریا بکهام با داشتن چهار فرزند و نگهداری از آنها، داشتن یک تجارت بین المللی همراه با سفرهای مداوم به کشورهای مختلف، شاید عده ای بپرسند که او چگونه از پس خانه و زندگی خود برمی آید؟

بر طبق گفته خود ویکتوریا بکهام ، جواب این سوال آسان است او یک تیم کمکی دارد ، این تیم شامل یک سرآشپز خصوصی، یک پرستار بچه و یک متصدی امور منزل.

دیوید بکهام

خانه رویایی دیوید بکهام

 بکهام قصد دارد در شهر کالیفرنیا منزل تازه خود را خریداری کند و نمی خواهد از این منطقه برود. قیمت منزل مسکونی بکهام حداقل 28 میلیون یورو تخمین زده شده که چند خریدار بزرگ نیز دارد. احتمال دارد این خانه بزرگ با منزل یکی از ستارگان دنیای سینمای آمریکا معاوضه شود.

این منزل مسکونی رویایی با مساحت 4000 متر مربع، بین بورلی هیلز و بل ایر واقع شده و از گران قیمت ترین منازل مسکونی در این منطقه محسوب می شود.

دیوید بکهام

دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا

نکته عجیب اینجاست که رسانه های آمریکایی دلیل اصرار ویکتوریا بر فروش این خانه را از زبان او، کوچک بودن خانه اعلام کرده اند.

دیوید بکهام خانه سلطنتی 4000 متری اش را میفروشد

دیوید بکهام خانه سلطنتی 4000 متری اش را میفروشد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از 11 نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف