نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف خانه موجودات فضایی روی ماه توسط ناسا + تصاویر
ناسا ، موجودات فضایی
کشف خانه ای متعلق به موجودات فضایی روی ماه خبر جدیدی می باشد که ناسا را به تکاپو انداخته است خانه ای که فقط موجودات 15 سانتی می توانند در آن زندگی کنند.

 کشف خانه ای عجیب روی ماه

کشف موجودات فرا زمینی عجیبی که ذهن ها را درگیر خود کرده است بارها و بارها در رسانه ها خبر ساز شده است،که بتازگی نیز کشف خانه ای کوچک نیز به جرگه این موجودات اسرار آمیز اضافه شده است.

اگر یادتان باشد حدود 10سال قبل مومیای کوچکی در شیلی کشف شده بود که اندازه ی آن به 15 سانتی متر می رسید و ادعا شده بود که این مومیایی متعلق به موجوداتی فرازمینی باشد. چند روز قبل عکسی از سطح کره ماه توسط ناسا منتشر شد که محققان با بررسی دقیق و زوم کردن بر روی آن به صخره ای برخورد کردند که در قسمت جلویی آن یک در ورودی به اندازه ی 15 سانتی متر وجود دارد و این باعث می شود ذهن ما به سمت همان مومیایی کشف شده در شیلی کشیده شود. این تصویر به صورت تصاعدی در اینترنت فراگیر شد و افراد زیادی آن را خانه ای متعلق به موجودات فضایی می دانند.
در ادامه این گزارش می توانید تصاویری از این خانه کوچک را مشاهده کنید.

سطح ماه

کره ماه
 
خانه روی ماه

 

کشف خانه موجودات فضایی روی ماه توسط ناسا + تصاویر

کشف خانه موجودات فضایی روی ماه توسط ناسا + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 71
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 55 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف