نمناک سرگرمیگوناگون خانه ای عجیب با دیوارهایی از جنس تلویزیون!! + عکس
خانه عجیب تلویزیونی ، خانه تلویزیونی
خانواده ای در ویتنام دیوارهای خانه خود را با استفاده از تلویزیون های قدیمی ساختند و جالب است که توریست های زیادی از آن جا دیدن می کنند.

خانه ای با دیوارهایی از جنس تلویزیون های قدیمی!!

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از یک ایده منحصر بفرد استفاده کنید تا تعداد زیادی از افراد را به خود و ایده تان جذب کنید؟!این کار بسیار ساده ای است و تنها به کمی فکر کردن نیاز دارد تا بتوان همانند افرادی منحصر بفرد به ادامه زندگی بپردازید.

برای مثال در طی مطلبی که اخیرا از بخش سرگرمی نمناک منتشر شده بود،فردی که از اهالی کشور تایلند بود،تصمیم گرفته بود تا خانه اش را پر از شخصیت کارتونی مورد علاقه خود کند که در طی آن محبوبیت بسیار زیادی یافت و حتی از کشورهای دیگر ، توریست هایی برای بازدید از خانه منحصر بفرد او حضور می یافتند.

خانه عجیب تلویزیونی

دیوارهای تلویزیونی یک خانه در ویتنام

خانه ای توریستی از جنس تلویزیون

اما در طی گزارش بسیار جالبی از کشور ویتنام،یک خانواده ویتنامی برای کسب محبوبیت و خاص بودن،تصمیم به ایده زده بودند که حتما پس از اطلاع از ایده آنها شگفت زده خواهید شد.

خانواده ای از ویتنام برای اینکه بتواند در میان دیگران خاص بودن را تجربه کند،تصمیم به انجام ایده ای جالب گرفت.ایده آنها این بود که از تلویزیون های قدیمی به عنوان دیوارهای خانه شان استفاده نمایند.برای ساخت چنین دیواری آنها از تعداد بسیار زیادی تلویزیون های قدیمی استفاده کرده اند.

ساخت دیوار با تلویزیون

خانه ای با دیوارهای تلویزیونی 

با این وجود نمی توان گفت که برای خاص بودن حتما باید دست به چنین کارهایی زد چرا که با کمی اندیشیدن می توانید راه و چاره را بیابید.

این تصاویر توسط یکی از همسایگان این خانواده در صفحات مجازی منتشر شده است که پس از انتشار این تصاویر در صفحات مجازی،به شدت مورد جلب توجه کاربران دیگر شد.

با این حال کاربران صفحات مجازی ایده این خانواده ویتنامی را را مورد تحسین و تشویق خود قرار دادند و اما برخی دیگر احتمالات را می گفتند!برای مثال آنها اینگونه می گفتند که اگر یکی از کودکان با ضربه پا موفق به شکستن شیشه تلویزیون شود،آسیب دیدن آن حتمی است و نمی تواند به راحتی آنرا جبران کرد.

دیوار تلویزیونی

ایده خانه ای با دیوارهای تلویزیونی برای جذب توریست

با این وجود این خانواده از ایده خود به هیچ وجه پشیمان نشده اند و جالب است بدانید که آنها این ایده را چندین سال پیش عملی کرده اند و تصاویر آن به تازگی در صفحات مجازی منتشر شد.حتی ایده آنها بقدری جذاب بوده است که توریست های زیادی از سرتاسر دنیا برای دیدن خانه شگفت انگیز آنها به ویتنام رفته اند.

خانه توریستی با دیوارهای تلویزیونی! + عکس

خانه ای عجیب با دیوارهایی از جنس تلویزیون!! + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف