علی کریمی

ویلای گرانقیمت علی کریمی + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1393کد مطلب : 6822زمان مطالعه : 1 دقیقه
علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس تهران که به جادوگر مشهور است در منطقه لواسانات ویلایی با هزینه 15 میلیارد تومان و با امکانات بی نظیر و بسیار مجلل ساخته است.

ویلای بی نظیر و مجلل علی کریمی که نمایی مشابه کاخ و با منظره ای زیبا و چشم نواز دارد در منطقه خوش آب و هوای لواسانات قرار گرفته است.

ویلای علی کریمی در لواسانات

 

علی کریمی از این ویلا برای ییلاقات استفاده می کند. از مجلل بودن این کاخ ویلا همین بس که تمامی دستگیره های در و حتی دستگیره های شیر آب از جنس آب طلا تهیه شده است. یک استخر بزرگ ، سونا ، جکوزی و یک آکواریوم بزرگ شامل زیباترین ماهی های تزئینی نمای دیگری از این ویلای مجلل علی کریمی است. کریمی بابت ساخت این ویلا بیش از 15 میلیارد تومان هزینه کرده.

استخر ویلای علی کریمی در لواسانات
 
جام جم نوشت:البته علی کریمی ویلای بزرگی هم در رامسر دارد. ساخت این ویلا البته برای علی کریمی حاشیه هایی به همراه داشت که کتک کاری شدید دو کارگر این ویلا بخشی از آن است.
علی کریمی فوتبال حرفه ای خود را از باشگاه فتح تهران و از سال 1375 آغاز کرد و سپس به تیم های پرسپولیس و الاهلی امارات پیوست. در ادامه در سال 1384 به تیم بایرن مونیخ آلمانرفت و پس از آن به لیگ قطر بازگشت و سپس به صورت قرضی در سال 1387 به صورت قرضی به پرسپولیس تهران اضافه شد.
در ادامه در تیم های استیل آذین، شالکه 04 آلمان و پرسپولیس تهران بازی کرد و هم اکنون در تیم تراکتورسازی مشغول توپ زدن است.
علی کریمی در رده ملی نیز با 127 بازی توانسته 38 گل به ثمر برساند.
 

علی کریمی ، ویلای گرانقیمت علی کریمی

3.8159
این مطلب مفید بود ؟12237
برگرفته از باشگاه خبرنگاران , ویکی پدیا - /م
برچسب :
وبگردی