نمناک اخبارحوادث خانه فساد مادر توسط دخترش لو رفت + عکس
خانه فساد ، خانه فساد در ایران
خانه فساد زنی در مشهد توسط دختر 13 ساله اش لو رفت. دختر از تجمع دسته ای از افراد و مشاهده ی اعمال خلاف و غیر اخلاقی در پاتوقی که مادرش هم حضور داشت به تنگ آمد و پلیس را مطلع کرد.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393

خانه فساد در مشهد که محل تجمع دسته ای از ارازل و اوباش معتاد بود توسط دختر یکی از اعضای خانه ی فساد خراب شد.

دختر 13ساله ای که از مشاهده اعمال خلاف و غیراخلاقی در پاتوق معتادان به تنگ آمده بود، در حالی این لانه فساد را به ماموران انتظامی معرفی کرد که مادرش نیز در این مکان حضور داشت.

  خانه فساد

 

دختر نوجوانی با مراجعه به کلانتری از حضور خلافکاران در یک لانه فساد خبر داد. او گفت:چند سال قبل پدر و مادرم از یکدیگر جدا شدند و من که چاره ای جز زندگی با مادر معتادم نداشتم نزد او ماندم.مادرم منزلی را در یکی از مناطق حاشیه شهر مشهد اجاره کرد و سپس با جوان 24ساله ای که به "مشکی" معروف است آشنا شد و بدین ترتیب رفت و آمدهای این فرد به منزل ما ادامه یافت.

به طوری که دیگر خانه ما به "لانه فساد" تبدیل شد و بسیاری از معتادان به مواد مخدر صنعتی در کنار مادرم به استعمال "شیشه" می پردازند، اما آن جوان 24ساله صبح امروز (دیروز) پس از آن که مرا مورد ضرب و جرح قرار داد از خانه هم بیرونم کرد و من دیگر تحمل دیدن این شرایط را ندارم. این گزارش حاکی است:در پی دریافت این خبر گروهی از ماموران انتظامی به سرپرستی سرهنگ کیخا ( رئیس کلانتری) و با کسب مجوز قضایی، منزل مذکور را در حالی پاکسازی کردند که 2 مرد و مادر آن دختر در حال استعمال مواد مخدر بودند. در بازرسی از این مکان مقادیری مواد مخدر صنعتی نیز کشف شد که بررسی های پلیس نشان داد آنان از عوامل توزیع شیشه در مشهد هستند.

خانه فساد مادر توسط دخترش لو رفت + عکس

خانه فساد مادر توسط دخترش لو رفت + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 233
برگرفته از خراسان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 220 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف