خانه متحرک
اخیرا گروه " Unity RV " از خانه متحرک بسیار لوکس و مفهومی مرسدس بنز پرده برداری کردند که تا چند ماه اخیر به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

خانه متحرک مفهومی مرسدس بنز رونمایی شد!

شرکت اتومبیل سازی بنز از بزرگترین و معتبرترین شرکت های اتومبیل سازی در سطح جهان می باشد که تمام تلاش های این شرکت در طی طراحی و ساخت اتومبیل های امن و در عین حال لوکس می باشد که برای اولین بار در سال 1926 میلادی توسط کارل بنز معروف تاسیس شد.

این روزها این شرکت با طراحی و ساخت ماشین های خاص و جذاب در انواع و اقسام مدل ها و همچنین باز طراحی و ایجاد تغییراتی در مدل های مختلف باعث جذب مشتریان زیادی شده اند.

از این رو این شرکت سعی بر برطرف نمودن هر نوع نیازی است تا مشتریان خود را بصورت دائم و همیشگی با مدل های مختلف نیازهایشان را برطرف سازد. برای مثال از جذاب ترین و زیباترین اقدامات شرکت بنز می توان به ساخت اتومبیل های ون با ابعادی فراتر از یک ون عادی، می باشد که اگر عاشق سفر هستید و می خواهید خاطرات خوشی را برای خودتان ایجاد کنید، این اتومبیل ها توصیه می شود چرا که می تواند نیاز هر راننده ای را در طول سفر برطرف سازد.

خانه متحرک مرسدس بنز

با این وجود این اتومبیل ها بیشتر برای مسافرت های لوکس با فناوری های شگفت انگیز که شامل هر چیزی هستند، ساخته شده اند که جزء سری B مرسدس بنز محسوب می شوند که اخیرا " Unity RV " از جدیدترین ون مسافرتی مفهومی بنز رونمایی نمود که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.

ون مسافرتی مرسدس بنز

مرسدس بنز

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، طراحان این ون در طراحی سعی بر گنجاندن تمام چیزهایی نموده اند که بی شک در سفر لازمتان خواهد شد و از مهم ترین ویژگی های این ون می توان به تلویزیون، صندلی های راحتی و با کیفیت، سینک، حمام، تخت خواب، میز غذاخوری، سرویس بهداشتی، کمد، پنجره های بزرگ و دیدنی، کابینت های زیبا، کابین بسیار لوکس و... اشاره نمود که تمام این موارد تنها در یک اتومبیل جای داده شده اند.

ون مسافرتی مرسدس بنز

با این وجود هنوز قیمت و زمان عرضه دقیقی از این خانه متحرک مرسدس بنز بسیار لوکس منتشر نشده است و پیش بینی می شود که تا چند ماه دیگر به بازارهای جهانی عرضه شوند.

خانه متحرک مفهومی مرسدس بنز رونمایی شد! + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی