نمناک دنیای مدگوناگون خانه متحرک برای زندگی در هر جای دنیا + تصاویر
خانه متحرک ، خانه خلاقانه
خانه متحرک با استفاده از چاپ سه بعدی با ویژگی های فوق العاده ساخته شده که میتوانید هر جای دنیا که بخواهید زندگی کنید .

خانه متحرک با چاپ سه بعدی

این خانه متفاوت اولین خانه مستقل با چاپ سه بعدی ساخته شده و ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه با آن آشنا میشوید.

تا به حال رویای داشتن خانه متحرک را داشته اید که بتواند حتی در سخت ترین محیط های طبیعی مقاومت کند؟ اگر چنین است باید بدانید استارتاپ اوکراینی «PassivDom» محصول فوق العاده ای برای شما در نظر گرفته است. آن ها اخیرا اولین خانه مستقل جهان را با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته اند.

 
این خانه خلاقانه که مدول وان نام دارد 100 درصد انرژی مورد نیاز خودش را تامین می کند و از هرگونه سوخت، لوله کشی و خطوط برق بی نیاز است. بنابراین می تواند هرجایی که بخواهید چه کنار ساحل چه در شرایط قطب شمال، خودش را با نیازهای محیط اطرافتان وفق دهد. هم چنین مدول وان مجهز به مبلمان، لوازم خانگی و گجت های مورد نیاز برای کنترل آن هاست و شامل آشپرخانه، حمام، سیستم های سرمایش و گرمایش، تهویه هوای هوشمند با کنترل سطح اکسیژن است و جالب است بدانید همه این ها با اثر انگشت شما روی گوشی هوشمندتان مدیریت می شوند.
 
برق لازم این خانه از طریق پنل های خورشیدی تامین می شود. همچنین سیستم تولید و تصفیه آب مستقل دارد و حتی یک سیستم نظارت تصویری و هشدار برای اطمینان از ایمنی خانه شما دارد. خانه کاملا پایدار است و به لطف مصالح بادوامی که در آن به کار رفته، گارانتی 40 ساله دارد. این خانه از فیبرکربن، پشم شیشه، پلی اورتان و رزین با فناوری چاپ سه بعدی ساخته شده و همه این مواد به آسانی قابل بازیافت هستند و زنگ زده یا پوسیده نمی شوند و از آن جا که فونداسیون ندارد به راحتی قابل حرکت و مونتاژ است و امکان زندگی در کوه، جنگل، ساحل در آسایش یک هتل پنج ستاره را برایتان فراهم می کند. این خانه همه چیزهایی که برای سفر دور دنیا به آن نیاز دارید درحالیکه در خانه خود نشسته اید را فراهم می کند. مساحت آن 36 مترمربع می باشد و در انواع مختلف عرضه می شود. حتی برای کسانی که مطمئن نیستند این خانه برایشان مناسب است امکان اقامت دو روزه آزمایشی در آن فراهم شده است.
 
خانه متحرک

خانه متحرک ساخته با چاپ سه بعدی

 
خانه متحرک

اولین خانه مستقل در جهان

 
خانه متحرک

خانه مستقل ساخته شد با چاپ سه بعدی

 
خانه متحرک

خانه متحرک برای زندگی در هر جای دنیا

 
خانه متحرک

خانه متحرک با ویژگی های منحصر به فرد

 

خانه متحرک برای زندگی در هر جای دنیا + تصاویر

خانه متحرک برای زندگی در هر جای دنیا + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف