نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایده های نو برای داشتن خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم ، چطور خانه مرتب داشته باشیم
در هر خانه ای با هر متراژی می توان سلیقه و زیبایی را در دکوراسیون پیاده کرد ، برای داشتن خانه مرتب و منظم باید رازهایی ساده و البته کاربردی باید دانست که خواهیم گفت.

خانه های بدون بهم ریختگی و مرتب و منظم برای سال جدید

اینکه بخواهیم سال جدید را با یک شروع جدید شروع کنیم ، بسیار عالی و کار پسندیده ایی می باشد و اما باید برای انجام این کار ، کمی سازماندهی کنیم چرا که این زمانی است که فرزند شما به مدرسه می رود و همسرتان هم به سر کار می رود . بنابراین هنوز دیر نشده است و می توانید با کمی برنامه ریزی شروع به کنترل و پاکسازی خانه تان کنید و برای سال جدید آماده شوید برای این هدف از ترفندهای بسیار ساده ای که در این بخش از دنیای مد نمناک خواهیم گفت استفاده کنید.
خانه مرتب و منظم

نکاتی برای داشتن خانه مرتب و منظم

ترفندهای بسیار ساده ولی کاربردی برای داشتن خانه مرتب و منظم

اتاق نشیمن یا اتاق جمع شدن اعضای خانواده
اتاق نشیمن یا اتاق جمع شدن اعضای خانواده جایی است که بیشتر وقت خود را با اعضای خانواده تان صرف می کنید . بنابراین باید به این اتاق توجه بیشتری نسبت به سایر قسمت های خانه شود و از هر قسمت این خانه باید به بهترین نحو جهت تزیین آن استفاده شود .
 
برای مثال شما می توانید از تعدادی قفسه یا کمد برای ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتری استفاده کرد و اقلامی که زیاد به کارمان می ایند را در آنها ذخیره کنیم و در هنگام استفاده بتواید فورا آنها رابیابید و استفاده کنید . کابینت های مخصوص اتاق پذیرایی برای جای دادن وسایل که برای زیبایی خانه مناسب هستند را خریداری نمایید . در سفارش این کابینت می توانید از از چوب 16 میلی متری استفاده نمایید .برای خرید ای کابینت می توانید از فروشگاه ها بصورت حضوری و غیر حضوری خرید نمایید و به خانه تان جلوه دهید .
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم

استفاده از کابینت های کاربردی در اتاق پذیرایی برای داشتن خانه مرتب و منظم

 آشپزخانه
از آشپزخانه می توان به عنوان قلب هر خانه ایی یاد کرد چرا که زمان زیادی در آن صرف می کنیم . با قرار دادن مواد خوراکی در کابینت ها می توانید از درهم ریختگی در خانه جلوگیری کنید و آشپزخانه ایی تمیز خواهید داشت . ابتدا مواد غذایی که تاریخ آنها گذشته اند را به بیرون بیندازید تا کسی از اعضای خانواده تان از آنها استفاده ننمایند و مریض شوند . سپس شروع به پاکسازی کابینت ها نمایید . تمام ظروف آشپزخانه را در جایی که دسترسی شما به آنها زیاد است و می توانید به آسانی از آنها استفاده کنید ، جای دهید .
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم

تغییراتی برای اجرای ایده آشپزخانه مرتب و منظم

 اگر کودکان شما به ماندن در آشپزخانه علاقه دارند می توانید در یکی از کابینت ها همانند تصویر ، کتبخانه ایی ایجاد کنید تا آنها هم همانند شما سرگرم شوند .
خانه مرتب و منظم
 
در اتاقی که اعضای خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند(اتاق نشیمن) ، تعدادی کمد برای جاسازی وجود داشته باشد تا آنها بتوانند وسایل مورد نیاز خود را در انها جای دهند و از درهم ریختگی بی مورد در این اتاق ، جلوگیری شود.
 

سالن ورودی خانه را مرتب و منظم حفظ کنید

ورودی هر خانه ، اولین تصوری است که هرکس پس از ورود به خانه شما کسب می کند . بنابراین باید به تزیین سالن ورودی خانه تان دقت کنید تا بسیار زیبا و جذاب باشد .بسیاری از ورودی ها (در صورت وجود جا کافی) از مبلمان ، نیمکت و غیره باید استفاده شود تا بتوانید کفش ها و لباس هایتان را در آنجا نگه دارید .ورودی ایجاد کنید که مهمانان با ورود به خانه تان احساس خوشحالی کنند .
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم

اهمیت چیدمان ورودی برای داشتن خانه مرتب و منظم

سرویس بهداشتی خانواده و مهمانان
سرویس های بهداشتی که توسط اعضای خانواده تان و مهمانانتان استفاده می شود باید تمیز باشند تا اطمینان حاصل کنید که پس از ورود مهمانانتان به سرویس بهداشتی مشکلی وجود نداشته باشد . ایجاد یا خرید یک کابینت انعطاف پذیر به خودی خود ، یکی از راه های حفظ و نگه داری وسایلتان در سرویس بهداشتی محسوب می شود .از بین بردن و حذف وسایلی که باعث درهم ریختگی سرویس بهداشتی می شود و تاریخ انقضا آنها گذشته است از ضروری ترین کارها می باشد . قفسه ها برای جای دادن وسایل مورد نیاز در توالت می تواند بسیار مناسب باشد و جای زیادی را برای شما فراهم سازد .
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم

ایده های مدرن و شیک برای داشتن خانه مرتب و منظم در بخش سرویس بهداشتی

خانه مرتب و منظم و نظم دادن به اتاق خواب

همه ما می دانیم که اگر اتاق خواب هایمان در هم ریخته باشد ، می تواند باعث ایجاد انرژی منفی درونمان شود . برای مثال می توانید لباس های فصل گذشته خود را در کمدهای دیگر خانه تان نگه داری نمایید و در کمدهایی که بسیار در دسترس ترند ، لباس های فصلی که در آن قرار دارید را جای دهید و از در هم ریختگی جلوگیری نمایید . فضای زیر تخت را برای جای دادن وسایلی که برای شما ضروری هستند را اختصاص دهید و برای مثال می توانید سبد خرید و یا کتانی هایتان را با بسته بندی شان جای دهید .
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم
خانه مرتب و منظم

طرح های مدرن برای داشتن خانه مرتب و منظم

اگر به دنبال فکر ذخیره سازی بیشتر هستید می توانید بر روی کنارهای تخت با استفاده از پارچه های ذخیره سازی مناسب حساب کنید . 
اتاق خواب کودکان به اندازه کافی کوچک هستند و فضای ذخیره سازی زیادی ندارند . با این حال با استفاده از بالای تخت و کنارهای تخت برای ذخیره سازی وسایل آنها استفاده کنید .

ایده های نو برای داشتن خانه مرتب و منظم

ایده های نو برای داشتن خانه مرتب و منظم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف