خانه مگان مارکل
خانه مگان مارکل مدل و بازیگر آمریکایی ترکیبی است از سبکهای مختلف دکوراسیون مدرن ، نامزد پرنس هری در خانه ی زیبایی زندگی می کند که قیمت آن 800.000 پوند تعیین شده است.

خانه ی مگان مارکل به فروش گذاشته شد

مگان مارکل هنرپیشه آمریکایی که به تازگی با پرنس هری نامزدی خود را رسما اعلام کردند خانه ای که قبل از این در آن زندگی می کرده است به فروش گذاشته ، خانه ای که 800.000 پوند قیمت گذاری شده است.

مگان مارکل مدل و بازیگر آمریکایی است. مگان مارکل بیشتر برای بازی در نقش ریچل زین در مجموعه تلویزیونی سوتس که از شبکه یواس ای نتورک پخش می شود، شناخته شده است.

پرنس هری که پنجمین نفر از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس برای وارث تاج و تخت شدن در این کشور است و مگان مارکل قرار است در بهار آینده ازدواج کنند و در کاخ محله کنزینگتون لندن زندگی کنند.

روز دوشنبه صبح ششم آذر ، یک اطلاعیه از دفتر (Clarence House) گفته است:شاهزاده پرنس ولز (چارلز) خوشوقت است که خبر نامزدی پرنس هَری و دوشیزه مگان مارکل را اعلام کند.

خانه مگان مارکل

عکس مگان مارکل در کنار نامزدش پرنس هری 

مشخصات خانه زیبا و لوکس مگان مارکل

این خانه 2 طبقه از نمای بیرون یک خانه ای شیروانی دار آجر نما است که داخل آن کاملا به سبک مدرن طراحی و تکمیل شده است.این خانه سه خوابه به سبک مدرن و با تلفیقی از ایده های مینیمال چیدمان شده است. رنگ سفید و طوسی با ترکیب رنگهای خنثی دیگر را میتوان رنگهای اصلی این خانه عنوان کرد ، استفاده از لوازم منزل با تم روشن و ساده و به دور از پیچیدگی پیروی از سبک مینیمالی است که در ابتدا به آن اشاره کردیم .در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک تصاویر منتشر شده از نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی خانه مگان مارکل نامزد پرنس هری را مشاهده می کنید.

تصاویر دکوراسیون داخلی خانه مگان مارکل نامزد پرنس هری

 خانه مگان مارکل

خانه مگان مارکل

خانه مگان مارکل

دکوراسیون اتاق نشینمن خانه مگان مارکل

 خانه مگان مارکل

خانه مگان مارکل

دکوراسیون اتاق خواب شیک و مدرن خانه مگان مارکل

خانه مگان مارکل

دکوراسیون و مدل کابینت آشپزخانه خانه مگان مارکل

خانه مگان مارکل

 خانه مگان مارکل

خانه زیبا و مدرن مگان مارکل + تصاویر

429
این مطلب مفید بود ؟236
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح.ب/ن
نظرات
وبگردی