نمناک ورزشفوتبال افشین پیروانی زیر تیغ جراحی!
افشین پیروانی ، مدیر تیم ملی فوتبال ایران
مصدومیت سالها قبل افشین پیروانی مدیر تیم ملی فوتبال ایران در بازی مقابل ایرتیش قزاقستان او را تا پای تیغ جراحی کشاند.
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1395

خانه نشینی مدیر تیم ملی فوتبال بخاطر درد شدید کمر

افشین پیروانی مدیر تیم ملی فوتبال متولد 17 بهمن 1348 در شیراز بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس و مربی فوتبال اهل ایران است. او رکورددار بیشترین کاپیتانی در تیم فوتبال پرسپولیس تهران است.

پیروانی در زمان مربیگری امیر قلعه نویی در تیم ملی، یکی از دستیاران او بود. او همچنین دارای گرین کارت آمریکاست.نام افشین پیروانی در تیم منتخب تاریخ دربی ها نیز دیده می شود. همچنین پیروانی دارای مدرک مربیگری حرفه ای فیفا (پرولایسنس) است.

افشین پیروانی

علت مصدومیت افشین پیروانی

 

در اردیبهشت ماه سال 1394 پیروانی به سمت مدیر اجرایی تیم ملی و جواد نکونام به عنوان دستیار کارلوس کی روش منصوب شدند. پیروانی در بازی مقابل ایرتیش قزاقستان دچار مصدومیت شدید از ناحیه کمر شد که سالهاست این درد او

را همراهی میکند. شرح کامل ماجرا از این قرار است .افشین پیروانی، مدیر تیم ملی و کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس این روزها با پریشان حالی و درد خاصی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاضر می شود.

پیروانی سال ها قبل در دیدار پرسپولیس مقابل ایرتیش قزاقستان از ناحیه کمر دچار مشکلاتی شد که این مشکلات تا امروز دست از گریبان او برنداشته و همواره طی این سال ها همراهش بوده است.

درد کمر پیروانی طی این سال ها چندباری تشدید شده و حتی او یک بار تصمیم به عمل جراحی گرفت که موقتا درد وی با تزریق آمپول در سال های اخیر برطرف شد، اما این بار گویا شرایط حاد تر شده و مدیر تیم ملی فوتبال ایران چاره ای جز عمل جراحی نمی بیند.

افشین پیروانی

افشین پیروانی در آستانه عمل جراحی

 

پیروانی امروز در تمرین تیم ملی سرحال نبود و حتی نتوانست خودش تا محل تمرین به رانندگی بپردازد و به همین دلیل با کمی تاخیر به محل تمرین رسید.

پیروانی که 4 مهره کمر او دچار مشکلاتی شده این روزها خانه نشین است و با مسکن خود را تسکین می دهد با این حال او طبق نظر پزشکان باید جراحی کند و به زودی مدیر تیم ملی فوتبال به زودی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت

افشین پیروانی زیر تیغ جراحی!

افشین پیروانی زیر تیغ جراحی!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف