نمناک اخبارجامعه ماجرای خانه های اجاره ای ساعتی در تهران
خانه های اجاره ای در تهران ، خانه
تبلیغاتی در تلگرام می بینیم و تماس می گیریم به سرعت جواب می دهند ، بله برای خانه های اجاره ای که به مدت یک روز یا چند ساعت با امکانات ویژه تبلیغ کرده بودید زنگ زدیم موضوع از چه قرار است؟
تاریخ انتشار : 1 تیر 1395

خانه های اجاره ای در تهران که برای یک روز اجاره می شوند

قلی خسروی با ابراز تعجب از وجود چنین خانه هایی در تهران می گوید:«اینکه در تهران اجاره خانه برای یک روز وجود دارد عجیب است. به هر حال در شهرهای دیگر مانند شهرهای شمال این اتفاق به دلیل بودن مسافران موضوعی طبیعی است اما در تهران خیر و باید این موارد از سوی اداره اماکن مورد بررسی قرار گیرد.»
 خانه هایی که برای یک روز اجاره داده می شوند! بله درست خواندید. این خانه های مبله اجاره ای در شمال کشور یا شهرهای توریستی قرار ندارند بلکه در همین تهران خودمان اند.

اجاره این خانه ها هم از آب خوردن ساده تر است. آنها به سادگی در کانال های تلگرامی تبلیغ کرده اند، شما به سادگی با شماره هایی که در اختیارتان قرار داده اند تماس می گیرید و به سادگی یک تماس می توانید خانه مدنظرتان را برای یک روز اجاره کنید. بدون آنکه از شما شناسنامه بخواهند یا نسبت کسانی که می خواهید با خود به آن خانه ببرید را سؤال کنند. اگر هم بخواهید مهمانی بگیرید آنها گزینه های دیگری برایتان روی میز می گذارند. باغ ویلاهایی بزرگ تر، خارج شهر، امن تر و... البته دیگر اجاره روزی 300 هزار تومان نیست بلکه اجاره ها به روزی یک میلیون و 500 هزار تومان و حتی بالاتر هم می رسد. آن هم تضمین شده که هیچ خطری مانند نیروی انتظامی، همسایگان فضول و... شما را تهدید نمی کند. سؤالی در اینجا مطرح می شود؛ این اشخاصی که خانه برای اجاره یک روزه در بساط خوددارند چه کسانی اند؟ شنیده ها حاکی از آن است برخی از این اشخاص شاگردان مشاوران املاک هستند یا برخی مشاوران املاکی که در کارشان شیطنت هایی هم دیده می شود. برای به دست آوردن برخی اطلاعات، در این گزارش به عنوان مشتری به یکی از شماره هایی که در کانال تلگرامی خانه های اجاره ای یک روزه را تبلیغ کرده اند تماس گرفتیم. سپس با دبیر اتحادیه مشاوران املاک گفت وگو کردیم.

به سادگی یک خانه می شود خانه یک روزه اجاره کرد!

شماره ای که در یکی از کانال های تبلیغ خانه مبله یک روزه گذاشته اند هم رند است و هم خیلی سریع؛ بعد از 2 بوق جواب می دهد. از خانه های موجودی که در تهران برای اجاره یک روزه گذاشته اند سؤال می کنیم که می گوید:«اجاره برای یک روز از ساعت 1 بعدازظهر امروز تا 2 بعدازظهر فرداست. ظرفیت خانه ها هم برای سه نفر است با مبلغ 300 هزار تومان.» می پرسیم برای اجاره نیاز به شناسنامه هم هست؟ که می گوید:«شناسنامه لازم نیست. تنها با داشتن کارت ملی می توانید خانه را اجاره کنید.» سؤال بعدی مان را با کمی شک و تردید مطرح می کنیم که نسبت آن سه نفر مهم است؟ و در جواب می گوید:«برای ما مهم نیست شما با هم چه نسبتی دارید.» بعد از آن کمی سؤالات را جزئی تر می کنیم و از او می پرسیم در این خانه ها می شود میهمانی با تعداد 25 نفر هم برگزار کرد که می گوید:«این خانه ها برای میهمانی نیستند.»

برای آنکه نشان دهیم قصدمان از اجاره خانه برای گرفتن میهمانی است به این نکته اشاره می کنیم که میهمانان ما بیشتر از سه نفرند و اصلاً چه کسی این خانه ها را در تهران برای سه نفر اجاره می کند و می گوید:«بالاخره هستند مسافرانی که به تهران می آیند یا برای کارهای دیگر نیاز به اجاره یک خانه در حد یک روز دارند؛ اما اگر شما بخواهید میهمانی بگیرید باغی در شهریار سراغ دارم. یک ویلای 2 اتاق خوابه است با استخر. اجاره آن هم یک میلیون و نیم می شود.» از امنیت آن محدوده سؤال می کنیم و جواب می دهد:«از نظر امنیت خیالتان راحت باشد. در آن حوالی از پلیس خبری نیست و این را به شما تضمین می کنیم.»

ماجرای خانه های اجاره ای ساعتی در تهران

ماجرای خانه های اجاره ای ساعتی در تهران
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 16
برگرفته از صبح نو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف