نمناک سرگرمیگوناگون خانه های لوکس و گران قیمت برای گربه ها + تصاویر
خانه گربه ، خانه درختی برای گربه
خانه های لاکچری و گرانقیمت برای گربه ها که بسیار زیبا و در نوع خود جالب هستند.

خانه گربه خود را انتخاب کنید!

نگهداری از حیوانات در داخل خانه نسبت به نگهداری در بیرون از خانه، بسیار مهم است چرا که می تواند در سلامتی آنها تاثیر گذار باشد و این در حالی است که اگر شما زندگی شهری دارید، حتما باید برای نگهداری از حیوان خانگی خود چنین اقدامی را در پیش بگیرید چرا که آنها می توانند در طی اتفاقات و احتمالات مختلف جان خود را از دست دهند.

با این حال توصیه ای که می توان برای این اقدام کرد، این است که می توانید از خانه های لوکس حیوانات استفاده کنید تا حیوان خانگی شما در داخل خانه محیطی سرگرم کننده داشته باشد و دیگر از خانه به بیرون نرود. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک، شما را با خانه گربه ها و همچنین قیمت خانه گربه آشنا سازیم که می تواند در انتخاب شما بسیار موثر باشد.

خرید خانه حیوانات

1- بهترین مجتمع گربه !

شاید تا به حال به خرید خانه گربه خانگی خود فکر کرده باشید که یقینا می تواند کمی شما را وارد برخی سوالات کند که آیا چنین خانه ها برای حیوان شما مناسب است یا خیر؟! خانه های دیواری حیوانات یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای گربه خانگی خود انتخاب کنید که طبیعتا می تواند بسیار جالب و کارآمد باشد.

خرید خانه گربه

قیمت خانه حیوانات

بهترین خانه یا به عبارتی مجتمع دیواری گربه ها عبارت است از " CatastrophiCreations Cat Mod Garden Complex " که شما خودتان می توانید الگوهای مختلف و بصورت کاملا خلاقانه آنها را انتخاب کنید که طبیعتا می تواند در فعالیت گربه شما بسیار موثر باشد. در خرید این خانه گربه مخصوص، می توانید رنگ های مختلف را نسبت به رنگ دیوار خانه خود انتخاب کنید که طبیعتا می تواند در زیبایی خانه هم موثر باشد.

با این حال بی شک چنین خانه ای می تواند در سرگرمی و یا حتی خواب کافی حیوان شما تاثیرگذار باشد که برای خرید این مجتمع دیواری می توانید از فروشگاه های معتبر جهانی به قیمت 549.99 دلار یا به عبارتی حدودا 7 میلیون تومان هزینه کنید و همان گونه که گفته شد، با خلاقیت خود آنرا بر روی دیوار نصب کنید.


2- امن ترین خانه دیواری گربه

گربه های خانگی بی شک علاقمند به تماشای دنیای بیرون از خانه هستند تا از این طریق بتوانند سرگرم شوند و روز خود را بگذرانند. با این حال آنها کنار پنجره ها را بیشتر به عنوان جایگاه امن انتخاب می کنند تا سرگرم شوند که متاسفانه به دلیل عرض بسیار کم دارای امنیت کافی نیستند.

خانه دیواری گربه

خانه حیوانات قیمت

از این رو اگر شما به دنبال خانه دیواری برای گربه خود هستید، می توانید " K&H Kitty Sill Deluxe " را به قیمت 33.99 دلار از فروشگاه های معتبر جهانی خریداری کنید و از این روش محیطی امن را برای حیوان خانگی خود فراهم سازید تا در ارتفاع بلند بر روی تشک نرم، به بیرون از خانه بنگرد.

همچنین لازم به ذکر است که تشک این خانه دیواری قابل شستشو می باشد که با استفاده از این ویژگی می توانید تشک را هر چند مدت یکبار بشوئید یا حتی آنرا تعویض کنید که در هزینه ها هم می توانید صرفه جویی کنید.


3- خانه درختی گربه

یکی دیگر خانه هایی که بیشتر مالکین حیوانات آنرا برای گربه خود انتخاب می کنند، خانه های قدی درختی است که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. به همین دلیل اگر شما به دنبال خانه درختی برای گربه هستید، ما به شما " Kitty Mansions Amazon Green Cat Tree " را پیشنهاد می کنیم که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

خانه درختی گربه

قیمت خانه درختی گربه

این خانه درختی که مناسب گربه ها می باشد، دارای دو خانه که یکی در بالا و یکی در پایین، ارتفاع 1.98 متری و جایگاه های مختلف برای سرگرمی و همچنین خواب آنها می باشد که می توانند با خیال راحت کوهنوردی کنند و از این طریق فعالیت جسمانی آنها افزایش پیدا می کند و تمام عناصری که بر روی این خانه درختی قرار گرفته اند، به درخت وسط آن متصل هستند که امنیت آنرا بیشتر نموده است.

همچنین برای خرید خانه حیوانات درختی که در تصویر بالا مشاهده می کنید باید حدودا 246.99 دلار هزینه کنید.


4- خانه چادری گربه

همیشه نمی توان گربه یا حیوانات خانگی را در داخل خانه محبوس کرد چرا که می تواند در روحیه آنها بسیار موثر واقع شود. به همین دلیل در کنار خانه های که مناسب زندگی در محیط داخل خانه هستند، باید محیطی سرگرم کننده ای را در بیرون از خانه نیز فراهم سازید تا گربه شما بصورت کامل سرگرم شود.

خانه چادری گربه

قیمت خانه چادری گربه 

با این حال اگر شما به دنبال خانه های مناسب گربه ها در بیرون از خانه هستید، می توانید خانه چادری " Outback Jack Kitty Compound " را از فروشگاه های معتبر جهانی به قیمت 79.99 دلار خریداری کنید تا این گونه محیطی سرگرم کننده ای را ایجاد کنید. اما نقطه ضعف این چادر عدم محافظت از گربه می باشد چرا که شکارچیان گربه می توانند به داخل آن بروند و هیچ چیزی برای بسته ماندن آن وجود ندارد.

قیمت و تصاویر خانه های لوکس و گران قیمت برای گربه ها

خانه های لوکس و گران قیمت برای گربه ها + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف