خانه های مدرن
طراح معروف به نام " AMEY KANDALGAONKAR " روز گذشته در طی اقدامی جالب و خلاقانه از ایده ساخت خانه های مدرن در درون صخره ها پرده برداری کرد.

ساخت خانه های مدرن درون صخره!

نیاز به محل سکونت یا اسکان در برابر عدم آسیب دیدن بنابر دلایل مختلف از گذشته تا هم اکنون در زندگی انسان ها دخیل بوده است و این طیف در طی چندین قرن و در حال حاضر به میزان بسیار زیادی تغییر کرده است و به گونه ای است که انسان ها می توانند به راحت ترین حالت ممکن زندگی کنند و دیگر برای تامین نیازهای اولیه خود سختی و مشقت فراوانی را تحمل نکنند.

با این حال همان گونه که مستحضر هستید، زندگی اولیه انسان ها از غار نشینی آغاز شد و امروزه زندگی انسان ها نسبت به زندگی اولیه انسان ها کاملا تغییر کرده است و شکل و حالت مدرنی را به خود گرفته اند و دیگر برای برطرف کردن نیازهای اولیه خود همانند، آب، گاز، روشنایی، گوشت حیوانات و.... دیگر نیازی به تحمل سختی زیادی ندارند و می توانند در کمترین زمان ممکن فراهم سازند.

از این رو نیاز به مسکن یکی از نیازهایی است که بی شک تمام انسان ها به آن نیاز دارند و بدون آن به هیچ وجه قادر به زندگی نیستند و این نیاز همان گونه که در اطرفا خود مشاهده می کنید نسبت به گذشته تغییر بسیار زیادی را در خود شاهد بوده است و با به کار آمدن طراحان حرفه ای و متعددی که آموزش هایکافی را در این زمینه دیده اند، شاهد طراحی های خارق العاده هستیم.

از این رو روز گذشته طراح معروف به نام " AMEY KANDALGAONKAR " از طراحی خارق العاده و بسیار جذاب خود رونمایی کرد که قطعا این طراحی یکی از منحصر بفرد ترین طراحی های ممکن در زمان حال است. همان گونه که این طرح خارق العاده و جذاب را مشاهده می کنید، تلفیقی از علم و هنر و توامان با فناوری و جذابیت می باشد.

این طرح برخلاف طرح های عادی که در شهرها و خیابان ها مشاهده کرده اید، بسیار خاص می باشد چرا که در طراحی آن از ایده خاصی الهام گرفته شده است و آن هم ساخت خانه های مدرن در درون صخره ها است که بی شک ایده ای خلاقانه و بی نظیربی می باشد و می تواند در آینده ای نه چندان دور مورد استفاده قرار گیرد.

با این حال این ایده هنوز به مرحله اجرا نرسیده است و تنها یک طرح 3 بعدی می باشد که در آینده ای نه چندان دور مورد اجرا قرار خواهد گرفت. 

ساخت خانه های مدرن درون صخره! + تصاویر

25
این مطلب مفید بود ؟23
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی