نمناک دنیای مدگوناگون راهی برای دلباز نشان دادن خانه کم نور و کوچک
خانه کم نور ، دکوراسیون خانه کم نور
اگر خانه کم نور دارید و دنبال راهی برای روشن تر نشان دادن خانه خود هستید به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید.

ترفندی برای روشن کردن خانه کم نور

پنجره را بهتر است با پرده سبک و حریر بپوشانید تا در دلباز شدن خانه شما کمک کند. سعی کنید مبلمان اتاق , با روکش طلایی , کرم و کلا رنگ های روشن انتخاب شود.
اگر پرده اتاق شما , والان داشته باشد مسلما مانع تابیدن نور به داخل اتاق می باشد. 
خانه های شلوغ و پر وسیله , دلباز نیستند و معمولا قسمت بیشتری از نور اتاق را به خود اختصاص می دهند. پس هر چه دیوارها ساده تر و اتاق خلوت تر باشد , در چشم بیننده دلباز تر نشان داده می شود.
از آینه, شیشه و سطوح صیقلی و براق در اتاق استفاده نمایید . زیرا این وسایل نور را بازتاب می دهند و قسمت های کم نور را روشن می کنند. 

خانه کم نور

روشن کردن خانه های کم نور و کوچک

اگر ما آینه را طوری در خانه نصب کنیم که روبروی پنجره باشد , روشنایی خانه را دو برابر می کند و خانه بزرگتر نشان داده می شود.
اگر جلوی ورودی منزل یک آینه بزرگ به دیوار بزنید، به کسی که وارد منزل شما میشه این القا میشه که یک فضای بزرگی در پیش داره. در کل آینه ها همیشه فضا رو بزرگتر جلوه میدن. در مورد پرده، هرگز پرده ها رو از جایی که پنجره شروع میشه نصب کنید، اگر از سقف آویزان بشن، دیوارها رو بلندتر و فضا رو بزرگتر و دلبازتر نشون میدن. از طرفی پرده های کوتاه که به زمین نمیرسند، فاجعه ی دکور محسوب میشن. پس هرگز پرده های کوتاه رو انتخاب نکنید حتی اگر ته پنجره با کف اتاق فاصله زیاد داشته باشه.

راهی برای دلباز نشان دادن خانه کم نور و کوچک

راهی برای دلباز نشان دادن خانه کم نور و کوچک
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از آخرین خبر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف