نمناک سرگرمیدیدنی ها ولادیمیر پوتین وقتی یک پسر فقیر بود + تصاویر
ولادیمیر پوتین ، محل تولد و زندگی فقیرنشین پوتین
ولادیمیر پوتین پسر فقیری که رئیس جمهور روسیه و یکی از قدرتمند ترین مردان دنیا شد . تصاویری از خانه ی کودکی و پدر و مادر پوتین در منطقه ای فقیر نشین در بخشی از این گزارش منتشر شده است.

ولادیمر پوتین پسر فقیری که رئیس جمهور شد

چطور یک پسر از محله فقیر نشین تبدیل به قدرتمند ترین مرد دنیا شد؟ این شاید سوالی باشد که در ذهن مردان بزرگ سیاست نقش بسته ، آنهایی که از گذشته و وضعیت زندگی زئی جمهور کنونی روسیه با خبرند. 

ولادیمر پوتین در یکی از محله های سن پترزبورگ که به مرکز وحشت و فقر معروف بود متولد شد.

خانه ای که او بعد از تولد دوران کودکی و نوجوانی خود را سپری کرد جزو بدترین ساختمان های آن منطقه بود ، دیوارهایی نازک و دستشویی مشترک برای چند خانواده ، جایی که زاغه نشین ها در ان پرسه زده و کودکان از گرسنگی جان خود را از دست می دادند.

ولادیمیر پوتین

عکس خانه کودکی ولادیمیر پوتین در منطقه فقیرنشین

ولادیمیر پوتین

عکس کودکی ولادیمیر پوتین

به همین دلیل باورش کمی دشوار است که فردی از این شرایط رشد کرده و روزی رئیس جمهور روسیه و یکی از قدرتمند ترین مردان دنیا شود.

یکی از دوستان قدیمی او می گوید:پوتین در کف این خیابان های پر از وحشت و خشونت آموخت که چگونه خود را حفظ کرده و از هر مخمصه ای نجات یابد.

به گزارش سی ان ان خانه ای که پوتین به همراه خانواده اش در انجا زندگی می کرده و در حقیقت پوتین در انجا متولد و رشد کرده است بعدها به حزب کمونیست اختصاص داده شده است.

مادر ولادیمر پوتین زمانی که او را به دنیا آورد 41 سال داشت ، او قبل از پوتین دو پسر به دنیا آورده بود که هر دوی آنها بر اثر بیماری جان خود را از دست داده بودند.

ولادیمیر پوتین

عکس ولادیمیر پوتین در کنار پدر و مادرش

ولادیمیر پوتین
مدرسه ای که ولادیمر پوتین در آن تحصیل کرده است

ولادیمیر پوتین
عکس دوران دانش اموزی ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین , زندگی رئیس جمهور روسیه در منطقه فقرا

ولادیمیر پوتین وقتی یک پسر فقیر بود + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف