نمناک سرگرمیگوناگون خانه های لاکچری برای گربه های خانگی + تصاویر
خانه گربه ها ، رعایت حقوق حیوانات
یکی از شرکت های محبوب به نام MyZoo از خانه های لاکچری و زیبایی برای گربه های خانگی رونمایی کرد که طرح آن ها شبیه به کلاه فضانوردان می باشد.

خانه گربه های خانگی

با کمی پرس و جو و تحقیق از افرادی که در خانه شان از حیوانات خانگی نگهداری می کنند،قطعا متوجه این خواهید شد که نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی می تواند یکی از برترین خاطرات و تجربیات زندگی شما باشد. با این وجود نگهداری از حیوانات خانگی اعم از گربه ها و سگ ها نیز می تواند این خاطرات و تجربیات را دو چندان نمایند.

خانه گربه ها

خانه هایی برای مراقبت از حیوانات

نگهداری از گربه ها و سگ ها می توانند باعث سرگرمی، شادابی، پیاده روی، تفریح و سلامتی در فرد شوند و علت این موارد تا حدودی برای شما واضح هستند و نیازی به توضیح ندارد! این ما هستیم که در مورد این حیوانات به بدترین نحو ممکن برخورد می کنیم و از آنها ی و خطرناک در ذهنمان تصوبه عنوان موجودی وحشر می کنیم و این در حالی است که حتی برخی از این حیوانات برای نجات دادن جان شما و خانواده شما شاید جان خود را به خطر بیندازند.

زیباترین خانه گربه ها

زیباترین خانه های لاکچری برای حیوانات خانگی

اما برخی نیز وجود دارند که به حقوق این حیوانات نهایت احترام را می گذارند و در مراسم های مختلف حامی حقوق آنها هستند . در همین جهت یکی از شرکت های محبوب به نام "MyZoo" برای راحتی این حیوانات در طی اقدامی از خانه های لاکچری برای گربه ها رونمایی کرد که قطعا یکی از آنها برای حیواناتی مانند گربه های خانگی کاملا لازم و مناسب هستند.

رعایت حقوق حیوانات

رونمایی از خانه لاکچری گربه ها

طرح اصلی این خانه های لاکچری چیزی شبیه به کلاه فضانوردان می باشد و البته دارای محافظ زیادی برای عبور هوا می باشد و بیشتر برای گربه ها مناسب هستند.

این خانه های لاکچری ، در دو سایز متوسط و بزرگ عرض می شوند که قیمت مدل متوسط آن 135 دلار و قیمت مدل بزرگ 170 دلار است که به همین دلیل ، این خانه ها با عنوان خانه های لاکچری برای گربه ها شناخته می شوند.

خانه های گربه ها

طراحی ساخت خانه لاکچری برای گربه ها

رونمایی از ساخت خانه های لاکچری برای گربه های خانگی

خانه های لاکچری برای گربه های خانگی + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف