نمناک سرگرمیدیدنی ها خانواده شلوغ با 19 بچه در انتظار تولد نوزاد جدید! + عکس
خانواده شلوغ ، عکس خانواده 21 نفره
خانواده شلوغ زوج جوان در انتظار تولد نوزادی جدید هستند ، مادر خانواده که اولین بارداری خود را در سن 14 سالگی تجربه کرده است بعد از گذشت چندین سال برای بار 20 ام باردار است.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396

زن و شوهر جوان در انتظار تولد فرزند 20 ام

بزرگترین خانواده بریتانیا را زن و شوهری جوان به همراه 19 فرزند خود تشکیل می دهد ، این خانواده پرجمعیت به زودی عضو جدید خواهندداشت."سو" و "نوئل" رادفورد زوجی خوشبخت با 19 فرزند که به زودی تعداد فرزندانشان به 20 می رسد قول دادند تا این آخرین نوزادشان باشد.
خانواده شلوغ

عکس خانواده شلوغ زن و شوهر جوان

زوج صاحب خانواده شلوغ در انتظار تولد فرزند 20 ام

خانم "سو" 42 ساله برخلاف بسیاری از زنان دیگر علاقه خاصی به داشتن فرزند با تعداد بالا دارد و از داشتن 19 پسر و دختر هیچ احساس ناراحت و نگرانی نمی کند ، او می گوید:من و همسرم از داشتن یک خانواده بزرگ خوشحالیم و بدون فرزندانمان زندگی چنین لذتی برایمان نداشت.
در چند ماه آینده بیستمین بچه ی من متولد خواهد شد و برای دیدن او سخت مشتاق هستم درست مثل روزی که اشتیاق دیدن فرزند اول را داشتم.
 
این زوج خوشبخت 19 فرزند دارند که نام و سن آنها به شرح زیر است:چ
کریس 28 ساله
سوفی 23 ساله
کولی 21 ساله
جک 20 ساله
دنیل 18 ساله
لوکی 16 ساله
میلی 15 ساله
کیتی 14 ساله
جیمز 13 ساله
الی 12 ساله
آیمی 11 ساله
جاش 9 ساله
مکس 8 ساله
تیلی 7 ساله
اسکار 5 ساله
کاسپر 4 ساله
هالی چند ماهه
خانواده شلوغ

عکس جالب از خانواده شلوغ با 19 بچه

مادر 19 فرزند می گوید:نمی توان گفت که نگهداری و تربیت این تعداد فرزند کار ساده ای است اما علاقه ما به انها همه چیز را راحت تر می کند.از لحاظ هزینه خانواده ما چندین برابر یک خانواده معمولی مخارج دارد ولی بدون انکه به مشکلی برخورد کنیم همه چیز فراهم می شود."سو" برای اولین بار در سن 14 سالگی باردار شد و بعد از گذشت تقریبا 3 دهه اکنون بارداری 20 ام را تجربه می کند.

خانواده شلوغ با 19 بچه در انتظار تولد نوزاد جدید! + عکس

خانواده شلوغ با 19 بچه در انتظار تولد نوزاد جدید! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف