نمناک اخبارجامعه دستگیری زورگیران خانی آباد تهران
خانی‌ آباد ، زورگیری
سرکلانتر دهم پایتخت از انهدام باند شش نفره سارقان زورگیر در خانی آبادنو خبر داد.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397

دستگیری سارقان زورگیر خانی آباد

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره گفت:نیمه شب گذشته ماموران کلانتری 152 خانی آبادنو در حال گشت زنی در حوالی یکی از پمپ های بنزین حوزه استحفاظی خود بودند که متوجه درگیری بین چند نفر در یکی از جایگاه ها شدند و برای بررسی موضوع تغییر مسیر داده و به مکان درگیری رفتند.
وی با اشاره به حضور ماموران در محل درگیری اظهار داشت:ماموران پس از حضور در محل و انجام بررسی های اولیه متوجه شدند که دعوا بین یکی از افراد و کارگران پمپ بنزین رخ داده و علت آن نقد کردن وجوه نقد داخل کارت عابر بانک بوده که پس از تحقیق در خصوص کارت عابر بانک، روشن شد که کارت مذکور سرقتی است.
جلیلیان با اشاره به بازداشت این افراد تصریح کرد:در بازرسی بدنی از افراد حاضر در درگیری تعداد هشت کارت عابر بانک مسروقه، یک قبضه سلاح سرد و مدارک هویتی مسروقه کشف و ضبط شد که درپی آن ماموران همه متهمان را برای تحقیقات به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار دادند.
 سرکلانتر دهم پلیس پایتخت افزود:متهمان در بازجویی اولیه اقرار کردند که به مدت چهار ماه است که با همکاری هم به صورت روزانه مبادرت به سرقت و زورگیری به شیوه های گوناگون از شهروندان کرده اند و بعد از سرقت کارتهای عابربانک آنها، با همکاری کارگران پمپ بنزین اقدام به نقد کردن کارت ها کرده و در ازای هر 500 هزار تومان، 50 هزار تومان به آنها پرداخت می کردند و تا کنون 100 فقره سرقت به این شیوه انجام داده اند.
جلیلیان اضافه کرد:پس از شناسایی محل اختفای سایر همدستان متهم با هماهنگی مقام قضایی، تیمی از ماموران کلانتری 152 به مخفیگاه آنان اعزام و ماموران موفق شدند در یک عملیات ضربتی سایر هممدستان سارق زورگیر را نیز دستگیر کنند.
 وی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی تکمیلی به بزه انتسابی خود اقرار کردند، خاطرنشان کرد:با شناسایی تعدادی از مالباختگان و دعوت از آنان، چهره متهمان مورد شناسایی قرار گرفت و متهمان نیز برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
 سرکلانتر دهم پلیس پایتخت با اشاره به احتمال وقوع چنین مواردی به شهروندان هشدار داد:شهروندان توجه داشته باشند که بلافاصله پس از زورگیری برای جلوگیری از برداشت وجوه نقد داخل کارت عابر بانک به نزدیکترین دستگاه خودپرداز مراجعه و با زدن دکمه ثبت و انتخاب گزینه مسدودی کارت و سپس وارد کردن شماره کارت مسروقه، اقدام به مسدود کردن آن کنند.

دستگیری زورگیران خانی آباد تهران

دستگیری زورگیران خانی آباد تهران
: امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از ایلنا - /م
این مطلب مفید بود ؟
5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف