نمناک اخبارحوادث خبرنگار بی بی سی در دستشویی خودکشی کرد + عکس
خبرنگار بي بي سي ، خودکشی
روزنامه نگار و خبرنگار بی بی سی با دار زدن خود در سرویس بهداشتی خودکشی کرد ، علت اصلی مرگ مشخص شد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395
بازدید : 1,908 نفر

خبرنگار بی بی سی خودکشی کرد

علت اصلی مرگ روزنامه نگار و خبرنگار سابق بی بی سی که اکتبر سال گذشته خود را در سرویس بهداشتی فرودگاه دار زده بود مشخص شد.

شبهه ایجاد شده در رابطه با مرگ «ژاکلین ساتون» خبرنگار سابق بی بی سی که جسدش در حالی که خودش را در سرویس بهداشتی فرودگاه دار زده بود برطرف شد.

خبرنگار بی بی سی

خودکشی روزنامه نگار و خبرنگار بی بی سی در دستشویی

بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، وی پس از آنکه پرواز خود را از دست داد دست به این کار زده است.
«جنی» خواهر «ساتن» در این رابطه گفت که وی این کار را بعد از وارد آمدن یک استرس شدید و بر اساس تصمیمی لحظه ای انجام داده است.
ژاکلین ساتن، 50 ساله خبرنگار با سابقه ای در زمینه حضور در مناطق بحران زده و جنگی بود که به قصد رفتن به اربیل عراق از فرودگاه هیترو خود را به فرودگاه آتاتورک در استانبول رسانده بود.
این خبرنگار بی بی سی در حال تهیه گزارشی برای موسسه جنگ و صلح(IWPR) بود که یک موسسه خیریه مستقر در لندن است.
فروشنده فروشگاه فرودگاه در دادگاهی که برای بررسی این پرونده برگزار شده بود گفته است که خانم «ساتن» را قبل از اینکه دست به خودکشی بزند در حالی دیده است که وی بعد از نوشیدن نوشابه به او گفته که پولی برای پرداخت ندارد.
خانم ساتون در «هتفیلد»(Hatfield) هرتتفوردشایر به دنیا آمده بود و یکی از چهار فرزند خانواده محسوب می شد و دو خواهر و یک برادر داشت؛ وی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، برای سازمان های بشردوستانه مختلفی کار می کرد و در رزومه وی فعالیت به عنوان خبرنگار برای بی بی سی و سازمان ملل دیده می شود.

خبرنگار بی بی سی در دستشویی خودکشی کرد + عکس

خبرنگار بی بی سی در دستشویی خودکشی کرد + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف