نمناک اخبارفرهنگ و هنر اجرای زنده خبرنگار زن زخمی + عکس
خبرنگار زخمی ، خبرنگار المیادین
خبرنگار زن شبکه خبری المیادین که صبح امروز در حین گزارش خبر تجاوز صهیونیست ها به منزل یکی از فلسطینی ها زخمی شده بود در یک گزارش زنده روی آنتن رفت.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394
بازدید : 6,769 نفر

خبرنگار زخمی شبکه المیادین بعد از زخمی شدن روی انتن رفت

خبرنگار شبکه المیادین که صبح امروز حین پوشش اخبار تجاوزات صهیونیست ها به منزل شهید "فادی علون" در شهرک العسیویه زخمی شده بود، پس از زخمی شدن در گزارش زنده تلویزیونی حضور یافت.

نیروهای اشغالگر در جریان یورش به منزل شهید "فادی علون" در شهرک العیسویه، خبرنگار شبکه المیادین را حین پوشش اخبار این یورش و تجاوزات صهیونیست ها زخمی کردند.

خبرنگار شبکه المیادین پس از زخمی شدن دست از کار نکشید و در گزارش زنده تلویزیونی حضور یافت و به ادامه گزارش خود از قدس اشغالی پرداخت.

نیروهای اشغالگر صبح امروز به شهرک العیسویه و منزل شهید «فادی علون» یورش بردند و شروع به شلیک گاز اشک آور به سمت شهروندان فلسطینی کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین پدر و عموی شهید فادی علون از شهرک العیسویه در شهر قدس اشغالی را بازداشت کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی دیشب یک جوان به نام «مهند شفیق حلبی» (19 ساله) عامل عملیات قدس از شهر البیره را با تیراندازی به سمت وی در خیابان الواد واقع در بخش قدیمی قدس به شهادت رساندند.

در حمله این شهادت طلب فلسطینی، دو صهیونیست به هلاک رسیدند.

خبرنگار زخمی

اجرای زنده خبرنگار زن زخمی + عکس

اجرای زنده خبرنگار زن زخمی + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف