نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خبرهای جدید مدیر تولید پایتخت 5 از این سریال
پایتخت 5 ، سریال پایتخت 5
محمود اتحادی مدیرتولید سریال پایتخت 5 درباره لوکیشن های سریال پایتخت و روند تصویربرداری این فیلم توضیحاتی داد که در ادامه مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396

جدیدترین خبرها از سریال پایتخت 5

سریال پرمخاطب پایتخت 5 مدتی است که کار تصویربرداری خود را از شیرگاه استان مازندران آغاز کرده است و بازیگران در این لوکیشن مشغول فیلمبرداری هستند. مردم به دلیل علاقه زیادی که به این سریال دارند با جدیدت اخبار مربوط به این سریال را پیگیری میکنند به همین دلیل جدیترین خبرها از سریال پایتخت 5 را میتوانید از زبان مدیر تولید این پروژه بشنوید.

ناگفته های مدیرتولید پایتخت 5 از این سریال

محمود اتحادی مدیرتولید سریال پایتخت 5 درباره لوکیشن های این سریال در فصل پنج توضیح داد:ما در این سری از پایتخت لوکیشن هایی از جمله مسجد، خانه نقی که این بار از فصل های قبل متفاوت است، خانه ارسطو، لوکیشن بوتیک، لوکیشن فروشگاه و آرایشگاه را داریم.
وی همچنین درباره شهرهایی که سریال در آنها تصویربرداری می شود، اعلام کرد:ما در بخش شمال علاوه بر شیرگاه در ساری و قایم شهر نیز تصویربرداری داریم که مجموع کار در این شهرها حدود 25 روز برآورد شده و بعد از آن از شمال خارج می شویم.

خ پایتخت 5

تصاویری جدید از سریال پایتخت 5

تهیه کننده سریال قرعه درباره شرایط تصویربرداری پایتخت 5 عنوان کرد:اکنون روز کار هستیم و از صبح تا بعدازظهر بازیگران مشغول هستند و به دلیل حس و حالی که در فیلمنامه وجود دارد صحنه ها را به ترتیب می گیریم.
مدیرتولید پایتخت 5 در پایان درباره لوکیشن های این فصل یادآور شد:لوکیشن ها در این فصل از «پایتخت» بیشتر و سخت تر از فصل های قبلی است چون شرایط لوکیشنی متفاوتی در این فصل داریم و حتی این شرایط پایتخت 5 را با همه «پایتخت» های قبلی متفاوت می کند.
بازیگران این مجموعه عبارتند از محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، ساراونیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی.

پایتخت 5

تصاویری جدید از سریال پایتخت 5

عوامل سریال عبارتند از تهیه کننده:الهام غفوری، کارگردان:سیروس مقدم، طراح و سرپرست نویسندگان:محسن تنابنده، نویسنده:امیر حسین قاسمی، مدیر تولید:محمود اتحادی، مدیر تصویربرداری:فرشاد گل سفیدی، گروه تصویر:وحید ملک محمدی، شمس الدین رئیس وند، امیرحسین آردهی، رضا احمدی، حسین ارقبایی، مدیرچهره پردازی:مجید اسکندری، مجریان گریم:مرتضی کهزادی، محبوبه تاتلاری، ایمان خیراندیش، سروش عباسی، مدیربرنامه ریزی:فهیمه کمالی، دستیاراول کارگردان:مصطفی تنابنده، منشی صحنه:آسیه معصوم زاده، دستیار کارگردان:میلاد منصوری، دستیار برنامه ریز:امین رنجبر، طراح صحنه ولباس:آرزوغفوری، گروه لباس:نسیم غضنفرزاده، ساهره جوانمرد، گروه صحنه:جواد فاضلی، احمد عبدالهی، محمد مرادی، مشاور هنری:عباس بلوندی، مدیرصدابرداری:امیرپرتو زاده، گروه صدابرداری:پرویز جلیلی، علی میرزاد، تصویربردار پشت صحنه:خسرو احدزاده، مشاور رسانه ای:مجتبی احمدی، دستیار تهیه:محمدرضا آهی، عکاس:نادر فوقانی.

خبرهای جدید مدیر تولید پایتخت 5 از این سریال

برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف