نمناک اخبارسیاست خبر جاسوس برجام موثق بود یا شایعه؟
جاسوس برجام ، جاسوس برجام
چندی پیش یکی از نمایندگان پیشین مجلس شورای اسلامی با انتشار عکس و اینستاپست خبر حضور یک جاسوس را در برجام علنی کرد که پس از آن واکنش ها یک به یک رو شد.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1395
بازدید : 2,250 نفر

خبر جاسوس برجام صددرصد موثق بود

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به تکذیب سخنانش پیرامون جاسوس برجام از سوی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، اظهار داشت:سخنگوی وزارت خارجه باید قدری درباره این مسئله مطالعه می کرد. به ویژه در بیان مسئله ادبیاتی توأم باادب را رعایت می کرد.

وی افزود:قاسمی می توانست به جای بیان این جملات تنها بگوید که سخنان بنده تکذیب می شود. به کار بردن ناسزا و یا استفاده از واژه هایی همچون دلواپس بودن یا جناحی عمل کردن در خورشان این جایگاه نبود. معلوم است که این سخنگو از تجربه لازمی برخوردار نبوده و تازه کار است.

کریمی قدوسی با بیان اینکه اصل خبر جاسوس برجام صد در صد موثق است، بیان داشت:نه آقای عراقچی و نه دیگر آقایان این خبر را تکذیب نکردند حتی از برخی از تریبون های مهم این مسئله مطرح شد و در آینده ای نزدیک اطلاعات بسیار مهم تری را به سمع مردم می رسانیم.

 عضو کمیسیون امینت ملی تاکید کرد:بنده که یک شبه نمی نشینم طراحی یک فعل سیاسی انجام دهم. تمام مواضعم در 8 سالی که در مجلس حضور داشتم مبتنی بر اخبار دقیق و حوادث و رخدادهای غیرقابل انکار بوده است. تحلیلگر نیستم. وظیفه خود می دانم بر اساس سوگندی که خوردم خطر را به مردم منتقل کنم تا آنها نیز مطلع شوند چون در حقیقت مردم صاحب انقلاب هستند.

 وی در ادامه تصریح کرد:آقای دولت آبادی دادستانی عمومی و انقلاب تهران چندی قبل از دستگیری و بازداشت یک متهم ایرانی دوتابعیتی خبر داده بود. آن فرد همین جاسوس برجام است.

 کریمی قدوسی یادآور شد:این در حالی است که متأسفانه رسانه های مواجب بگیر و بعضاً بی مزد و مواجب دست به تخریب خبر زدند. و با این گونه خبرسازی ها در تلاش برای دور کردن واقعیت از افکار عمومی برآمدند. در حقیقت هجوم بر سر یک مسئله بیانگر آن است که تیر به هدف اصابت کرده است. این مسئله چیزی نیست که خراب شود. مانند موضوع جیسیون رضاییان و امثالهم نمی توان آن را خراب کرد.

 عضو کمیسیون امینت ملی در پایان با تأکید بر اینکه این موضوع از نفوذهای عمیق بوده است، خاطرنشان کرد:در هفته جاری کمیسیون امنیت ملی با مسئولان امنیتی به صورت مفصل دراین باره صحبت خواهد کرد و اطلاعات کامل تر را به اطلاع عموم خواهد رساند. 

خبر جاسوس برجام موثق بود یا شایعه؟

خبر جاسوس برجام موثق بود یا شایعه؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از افکارنیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف