نمناک اخبارسیاست خبر سکته احمدی نژاد تکذیب شد
سکته احمدی نژاد ، خبر سکته احمدی نژاد
خبرگذاری جمهوری اسلامی ایران ایرنا انتشار خبر نادرست بیماری ناگهانی برای آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق را تکذیب کرد و از مشترکان و خوانندگان خود پوزش خواست.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1392

در خصوص خبر منتشره از سوی سایت ایرنا مربوط به آقای احمدی نژاد مدیریت این سایت خبر را تکذیب کرد.

 ایرنا نوشت:
انتشار یک خبر نادرست از خروجی استان تهران خبرگزاری جمهوری اسلامی که بر اساس یک پیامک مبهم تهیه شده بود، مدیریت ایرنا را برآن داشت ضمن حذف سریع این خبر، دستور برخورد با انتشار دهنده آنرا صادر نماید.

این خبر با عنوان تسویه حسابهای پیامکی بعد از ظهر امروز به طور غیر حرفه ای و برای دقایقی روی خروجی ایرنا استان تهران قرار گرفته بود و پس از انتشار آن، از سوی محمد رضا صادق مشاور رسانه ای رییس جمهوری تاکید لازم بر حذف خبر و برخورد با عامل این سهل انگاری صورت گرفت.

پیامک مبهمی مبداء این خبر بود که مدعی شده بود، آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با بیماری ناگهانی مواجه شده است.

چارچوب سیاست های حرفه ای ایرنا برای انتشار یک خبر قبل از هر چیز منابع موثق و رسمی است که متاسفانه این چارچوب در خبر فوق رعایت نشده بود و به همین دلیل با عامل انتشار ، برخورد اداری لازم صورت گرفت.

ایرنا ضمن پوزش از مشترکان و خوانندگان خود تاکید می کند، سرعت، دقت و صحت همواره خط مشی اصلی این سازمان را تعیین کرده و اشتباهات این چنینی را نمی پذیرد.

خبر سکته احمدی نژاد تکذیب شد

خبر سکته احمدی نژاد تکذیب شد
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 19
برگرفته از tabnak.ir
این مطلب مفید بود ؟ 13 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف