نمناک ورزشفوتبال زمان خداحافظی رسمی آرش برهانی از فوتبال
آرش برهانی ، رقابت های لیگ برتر
آرش برهانی پنجشنبه همزمان با بازی استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی رسما از پیراهن استقلال خداحافظی میکند.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1396

خداحافظی رسمی آرش برهانی با پیراهن استقلال

آرش برهانی که سال های زیادی برای استقلال بازی کرد و آقای گل تاریخ این باشگاه شد در نهایت برهانی تصمیم گرفت مانند رضا عنایتی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

در آخرین روز از رقابت های لیگ برتر، آرش برهانی با حضور در ورزشگاه آزادی رسما از دنیای فوتبال خداحافظی می کند.
آرش برهانی که چندی پیش با صدور بیانیه ای به صورت رسمی خداحافظی اش از دنیای فوتبال را اعلام کرده بود، روز پنجشنبه و در جریان دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان در مراسمی به صورت رسمی با پیراهن استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی می کند.

آرش برهانی

خداحافظی آرش برهانی از دنیای فوتبال

باشگاه استقلال در نظر دارد همانطور که در جریان دیدار استقلال و صبا مراسم باشکوهی برای رضا عنایتی، بهترین گلزن همه ادوار لیگ برتر برگزار کرد تا او به شکل نمادین با پیراهن این تیم و در حضور هواداران با دنیای بازیگری خداحافظی کند، مراسمی مشابه هم برای آرش برهانی برگزار کند. بدین ترتیب برهانی به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال تنها به فاصله یک فصل دوری از تیمی که آنرا دوست دارد، با پیراهن آن و در حضور هوادارانش رسما خدحافظی خواهد کرد.

تیم استقلال در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر از ساعت 18 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم سپاهان است که در صورت پیروزی در این دیدار با عنوان نایب قهرمانی به کار خود در لیگ برتر خاتمه می دهد.

زمان خداحافظی رسمی آرش برهانی از فوتبال

زمان خداحافظی رسمی آرش برهانی از فوتبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف