نمناک ورزشفوتبال واکنش باشگاه استقلال به خداحافظی جواد نکونام از فوتبال
جواد نکونام ، باشگاه استقلال
جواد نکونام کاپیتان سابق 35 ساله ایران در 25 تیر رسما از فوتبال خداحافظی کرد که استقلال به همین منظور بیانیه ای صادر کرد.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1395

بیانیه استقلال به خداحافظی جواد نکونام

جواد نکونام آرام و بی صدا از تیم ملی خداحافظی کرد؛ در شبی که هیچکس خودش را برای این اتفاق آماده نکرده بود. همه تصور می کردند وقتی او در زمین و در رختکن خداحافظی نکرده، پس هنوز قصد دارد با تیم ملی ادامه بدهد.
 
پس از بازگشت تیم ملی به هتل خود در استکهلم، وقتی یکی از بازیکنان تیم ملی رو به نکونام گفت:«آقا جواد خوشحالم به حرفمان گوش کردید و خداحافظی نکردید» کاپیتان پاسخ داد:«اتفاقا امشب از تیم ملی خداحافظی می کنم.»

باشگاه استقلال بیانیه ای را به مناسبت خداحافظی جواد نکونام صادر کرد.

جواد نکونام

عکس جواد نکونام

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی که سابقه بازی در استقلال را هم دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. به همین منظور باشگاه استقلال بیانیه ای را صادر کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

خبر خداحافظی جواد نکونام از فوتبال برای بسیاری از هواداران فوتبال به ویژه استقلالی ها خبر تلخی بود. جواد نکونام که حتی در روزهای حضور در لالیگای اسپانیا و تیم ملی همواره با افتخار از علاقه قلبی خود به استقلال سخن می گفت در نزدیک به چهل و پنج بازی رسمی برای استقلال به میدان رفت که بازی های متعصبانه او برای استقلال هرگز از ذهن هواداران قدرشناس استقلال پاک نخواهد شد. باشگاه استقلال ضمن عرض تشکر و قدردانی از تلاش های جواد نکونام طی سالیان متمادی در تیم ملی فوتبال و دوران پرافتخارش با استقلال ، برای وی در دیگر مراحل زندگی ارزوی موفقیت و سربلندی می کند . امید است تا این بازیکن محبوب و دوست داشتنی بتواند افتخارات خود را در عرصه مربیگری نیز تکرار کند.

 

واکنش باشگاه استقلال به خداحافظی جواد نکونام از فوتبال

واکنش باشگاه استقلال به خداحافظی جواد نکونام از فوتبال
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از نامه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف