نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خداحافظی رضا رشیدپور به خاطر فحش های رکیک!
رضا رشیدپور ، اینستاگرام
رضا رشیدپور در واکنش به رفتار زننده کاربران شبکه های اجتماعی و فحش های رکیک در اینستاگرامش از فضای مجازی خداحافظی کرد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395

خداحافظی رضا رشیدپور

رفتار برخی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرم باعث شد تا رشیدپور مجری تلویزیونی با انتشار مطلبی از این شبکه اجتماعی خداحافظی کند.

ساعاتی پیش و پس از طرح در برنامه تلویزیونی، رضا رشیدپور - مجری - با انتشار عکسی از پرچم ایران در صفحه اینستاگرم خود از مردم خواست تا در روز سیزهم فروردین ماه این تصویر را در صفحات اجتماعی شان و عکس حساب کاربریشان به اشتراک بگذارند؛ او همچنین در بخشی از مطلبی که زیر این عکس منتشر کرده بود به عنوان شوخی سیزده اعلام کرد که اگر تصویر حساب کاربری تلگرام خود را به پرچم ایران تغییر ندهید، حسابتان مسدود خواهد شد که این جمله او با واکنش های بسیار بدی از سمت مخاطبان مواجه شد.

رضا رشیدپور و برزو ارجمند

رشیدپور سپس با انتشار عکسی از خودش و برزو ارجمند در آخرین پست اینستاگرمی خود نوشت:
«نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی کنم و این خیلی بد است. یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده ایم. یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می دهند! واقعا شرم می کنم. دوربین مخفی های خارجی را دیده اید؟ چقدر راحت لبخند می زنند و به هم احترام می گذارند. عجب... همه ی تلویزیون های معروف دنیا از سی ان ان تا بی بی سی و غیره این شوخی ها را با شدت بیشتر انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد. فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را به هم یادآوری می کنند.
هموطن عزیزم! پای فضای مجازی نشسته ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده ام و خواسته ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش های کثیف را می نویسی. واقعاً با این شوخی چه آسیبی به تو رسید؟ دقیقاً چه صدمه ای وارد شد؟ اما من از خواندن این همه بی مبالاتی و بی حرمتی کم کم ناامید می شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم. آنها ظاهراً عاقل تر از من بودند. شرمسارم» 

خداحافظی رضا رشیدپور به خاطر فحش های رکیک!

خداحافظی رضا رشیدپور به خاطر فحش های رکیک!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 24
برگرفته از عصر ایران - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 22 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف