نمناک ورزشفوتبال خداحافظی کریستیانو رونالدو در لیگ آمریکا
رونالدو ، کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی رئال مادرید سالهای پایانی فوتبال خود را در لیگ حرفه ای آمریکا سپری خواهد کرد.
بازدید : 3,417 نفر

لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا یکی از لیگ های است که به احتمال زیاد کریستیانو رونالدو مانند بسیاری از ستاره های بزرگ فوتبال اروپا آن را تجربه کند.رونالدو که از سال 2009 تا کنون در تیم بزرگ و پر ستاره ای چون رئال مادرید بازی می کند ، در سال 2018 قراردادش به اتمام خواهد رسید، یعنی زمانی که این ستاره پرتقالی وارد 33 سالگی خود می شود.

رونالدو در لیگ آمریکا

جدایی رونالدو از رئال مادرید

خیلی از بازیکنان فوتبال بودند که وقتی از مرز 30 سال عبور کردند ترجیح دادند فوتبال خود را در لیگ آمریکا ادامه دهند تا بیشتر از آن لذت ببرند. مارکا ادعا کرده که ستاره پرتغالی رئال هم علاقه زیادی دارد که به ام ال اس برود و در ادامه آنجا بازی کند.

حتی خود رونالدو نیز در یک مصاحبه تلویزیونی درباره لیگ آمریکا گفته بود :آنها برای پیشرفت فوتبال کشورشان هر کاری توانستند انجام دادند و می توانند بهتر از این هم بشوند. اگر من بتوانم در بهتر شدن فوتبال این کشور کمک کنم، حتما این کار را انجام می دهم.
روزنامه نیویورک پست آمریکا از خرید یک خانه فاخر به ارزش 18.5 میلیون دلارتوسط کریستیانو رونالدو در شهر نیویورک خبر داد و اعلام کرد که ستاره پرتغالی رئال مادرید خود را آماده پیوستن به لیگ آمریکا می کند.
 
مارکا حتی از قول مندس، مدیر برنامه های رونالدو هم نوشته است :« به مادر کریس گفتم او فوتبالش در رئال را پایان می دهد و شاید به آمریکا برود. فقط خدا می داند! » این علاقه رونالدو خیلی عجیب و جالب است. چرا که او در رئال به هر چیزی که نداشت، رسیده است و روز به روز هم دارد بهتر می شود. پس چرا می خواهد مادرید را ترک کند؟! آیا او به همین قانع شده است؟!
 
در سال های اخیر ستاره های بزرگی به لیگ حرفه ای آمریکا پیوسته اند که استیون جرارد و کاکا نمونه های اخیر این ستاره ها هستند. اما کریستیانو رونالدو برنده سه توپ طلای فوتبال دنیا و ستاره پرتغالی رئال مادرید می تواند بزرگ ترین بازیکنی باشد که در تاریخ لیگ حرفه ای آمریکا به میدان می رود.

خداحافظی کریستیانو رونالدو در لیگ آمریکا

خداحافظی کریستیانو رونالدو در لیگ آمریکا
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف