نمناک ورزشوالیبال افشای خداحافظی فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال ایران
خداحافظی ظریف از تیم والیبال ، خداحافظی ظریف از تیم والیبال
مصاحبه ی اخیر فرهاد ظریف ، لیبروی تیم ملی والیبال ایران به نوعی پرده از علت رفتنش برداشت. افشاگری دلیل اصلی خداحافظی ظریف حاکی از اختلافی دارد که توسط شخص دیگری ایجاد شده است.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1394

علت خداحافظی ظریف از تیم ملی والیبال ایران مشخص شد

خداحافظی ظریف از تیم ملی والیبال ایران به صورت کاملا غیر منتظره اعلام شد. همه در بهت خداحافظی او خواهان دانستن علت این خداحافظی بودند.هنوز هم دلیل کنار رفتن فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال به طور دقیق مشخص نشده و در این مدت شایعات زیادی در این خصوص مطرح شده است. برخی شایعات از دست داشتن یکی از ملی پوشان با نفوذ در این ماجرا حکایت داشت اما ظریف هرگز حاضر نشد به طور واضح نامی از این شخص ببرد. وی هرچند در تازه ترین مصاحبه اش باز هم در لفافه به این مسئله اشاره کرده اما نکته جالبی را مطرح کرده است؛ فحاشی کواچ به وی! ظریف مدعی شده که کواچ در ابتدا با او مشکلی نداشت و درواقع مشکل را برایش درست کردند.

فرهاد ظریف

افشاگری فرهاد ظریف از علت خداحافظی اش از تیم ملی والیبال ایران

وی گفت:در صحبت هایم بارها گفته ام که با هیچ کس در تیم ملی و فدراسیون مشکلی ندارم اما هرگز نگفتم کسی با من مشکل ندارد. شاید درنهایت به خواسته شان هم رسیدند و در زمانی که حق من بود، در تیم ملی باشم، برخی دیگر جای مرا گرفتند. من بازی در لیگ جهانی و جام جهانی را حق خودم می دانستم چون خاک خوری اش برای من بود و برخی دیگر کیفش را بردند. در چند بازی ابتدایی لیگ جهانی امسال تیم ملی بد بازی کرد و در بازی مقابل لهستان بود که در ٢ جمله خیلی بد، کواچ به من توهین کرد. من گفتم چرا این حرف را می زنی که باز هم جمله اش را تکرار کرد. من هم نتوانستم ساکت بمانم چون برای خودم ارزش قایل هستم و جلویش ایستادم. در تمام سال های حضورم در والیبال کسی جرأت نکرده نسبت به من الفاظ رکیک به کار ببرد و کواچ هم در جایگاهی نبود که به بازیکنان تیم ملی توهین کند. وقتی جلوی توهین هایش ایستادم، به من گفت که به تهران برگردم و هرزمان تیم برگشت، با هم صحبت می کنیم.
ظریف همچنین تاکید کرده که از تیم ملی خداحافظی نکرده و شاید کادر جدید وی را دوباره دعوت کنند و در این صورت باز خواهد گشت.

خداحافظی ظریف ، دلیل خداحافظی فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال

افشای خداحافظی فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال ایران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 46
برگرفته از نامه نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف