نمناک اخبارفرهنگ و هنر دلایل خداحافظی عمو پورنگ از تلویزیون!
عمو پورنگ ، داریوش فرضیایی
روزهای پایانی این هفته آخرین قسمت های کتابخانه عمو پورنگ برنامه پرطرفدار و محبوب کودکان در تلویزیون به اتمام میرسد و داریوش فرضیایی به همراه عوامل برنامه از بچه ها خداحافظی خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393

 تهیه کننده مجموعه برنامه های «عمو پورنگ» گفت:این هفته آخرین قسمت های برنامه کتابخانه عموپورنگ روی آنتن می رود و بعد از آن از بچه ها خداحافظی می کنیم.

«مسلم آقاجان زاده» گفت:روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه آخرین قسمت های برنامه تلویزیونی «کتابخانه عمو پورنگ» به روی آنتن خواهد رفت و ما در قسمت آخر که روز جمعه پخش خواهد شد، از بچه ها خداحافظی خواهیم کرد.
وی درباره خداحافظی عمو پورنگ و دلایل آن گفت:در حقیقت طی سال گذشته ما از سوی برخی جریانات سختی های بسیاری کشیدیم. مثلا در بحث کلید یکسری جریانات به ما حمله کردند در حالی که ما بارها اعلام کردیم این ماجرا به هیچ عنوان ربطی به مسائل سیاسی نداشته و ندارد. یا درباره حضور اسپانسر در برنامه اصلا ما مقصر نبودیم و تصمیم گیرنده در این مورد نبودیم. اما یکسری جریانات که می خواستند آقای ضرغامی یا سازمان صداوسیما را بزنند، این ماجرا را دستاویز خود قرار دادند.
 

کلید جنجالی عموپورنگ


آقاجان زاده تصریح کرد:آقای دارابی تاکید دارند که سری جدید برنامه از ماه مبارک رمضان دوباره به روی آنتن برود اما ما قصد داریم با کسب اجازه از ایشان کمی استراحت کنیم. ساخت برنامه برای کودکان به فکر و خلاقیت نیاز دارد و در این رابطه ما به فکر یک یا دو سال استراحت و یا خداحافظی برای همیشه هستیم.
وی در پایان گفت:ما نیاز به تجدید قوا داریم و اگر آقای دارابی موافقت کنند، فعلا با آنتن خداحافظی می کنیم.

 

عوامل کتابخانه عمو پورنگ

 

داریوش فرضیایی از سال 1380 با برنامه عموپورنگ که به صورت زنده و سه روز در هفته از شبکه اول سیما پخش میشد کارش را در صدا سیما آغاز کرد و به محبوبیت و شهرت زیادی در میان کودکان رسید.

برنامه عموپورنگ از سال 1388 پخش زنده آن متوقف شد و تنها یک روز در هفته و بصورت ضبط شده پخش گردید.

 

داریوش فرضیایی به همراه امیرمحمد متقیان کار اجرا و مسلم آقا جان زاده نیز تهیه کنندگی این برنامه را از ابتدا بر عهده داشتند.

عمو پورنگ ، خداحافظی داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از تلویزیون

دلایل خداحافظی عمو پورنگ از تلویزیون!
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 334
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟
296 38
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف